Terminal

Terminal

Terminal

Pewne cięcie z Fale Loki Koki oraz niezawodne płatności bezgotówkowe od PeP!

Wspólnie z Polskie ePłatności przygotowaliśmy ofertą dla salonów fryzjerskich, odpowiadającą na potrzeby profesjonalistów.

Czas na wejście w XXI wiek odbierania płatności.

Nieodłącznym elementem nowoczesnego salonu fryzjerskiego, jest profesjonalny sprzęt i niezawodne narzędzia, które sprawią, że Klient po wizycie w salonie wyjdzie zadowolony i co ważniejsze wróci. Umożliwienie płatności bezgotówkowych to nie tylko przyszłość ale i ogromne udogodnienie, dla Klientów, którzy szybko i bezpiecznie zapłacą za wykonaną usługę. Terminal POS to urządzenie, które łączy w sobie nie tylko funkcje płatniczą, ale także wiele usług dodatkowych. To mobilne centrum marketingowe, które umożliwia wykorzystanie dodatkowych benefitów skrojonych do potrzeb Twojej branży. PeP zapewnia dokładnie to, czego potrzebujesz do zarządzania salonem. Procesowanie płatności od teraz stanie się przyjemnością, ponieważ terminal płatniczy od PeP, to wygoda nie tylko dla Twoich Klientów, ale także dla Ciebie.

Zapewnij swoim klientom wygodę i bezpieczeństwo.

Dla wszystkich, którzy nie przyjmują jeszcze płatności bezgotówkowych w swoim salonie lub chcą zmienić operatora i przejść do PeP, przygotowaliśmy specjalną ofertę, w ramach której oprócz terminala Klienci otrzymają dedykowany prezent od Fale Loki Koki.

Ponieważ to Ty najlepiej wiesz, czego potrzebujesz masz możliwość wyboru między profesjonalną suszarką od Fale Loki Koki, a prostownicą do włosów od Fale Loki Koki.

 

Zapewnij Swoim Klientom ponadprzeciętne doznania i kompleksowo zadbaj o wyjątkową jakość obsługi:

  • Jeśli nie posiadasz jeszcze terminala – Terminal POS 1 rok za darmo + prezent do wyboru
  • Jeśli masz już terminal – Zmień operatora i przejdź do PeP, a otrzymasz prezent

 

O szczegóły oferty pytaj Doradców Fale Loki Koki lub zadzwoń 732 081 188.