Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Fale Loki Koki od wielu lat zdobywa prestiżowe nagrody. Poniżej prezentujemy Państwu te, z których zdobycia jesteśmy najbardziej dumni. Są one dowodem na to, z jakim zaangażowaniem cały zespół Fale Loki Koki podchodzi do swojej codziennej pracy.

Nagrody i wyróżnienia Nagrody i wyróżnienia

Diament Forbesa

W kwietniu 2017 r. firma Polwell otrzymała wyróżnienie miesięcznika Forbes, plasując się na 8 miejscu w województwie kujawsko-pomorskim w prestiżowym rankingu najlepiej rozwijających się firm z przychodami od 50 do 250 mln zł. W ogólnopolskim rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju Polwell zajął 160 miejsce w kategorii średnich firm.

W corocznym zestawieniu Diamentów Forbesa znajdują się wyselekcjonowane firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Diament Forbesa to szczególne wyróżnienie, które jest zwieńczeniem pracy i zaangażowania pracowników firmy Polwell w jej dynamiczny rozwój, podkreślający jednocześnie jej wysoką pozycję na rynku firm w Polsce.

Laur Konsumenta – Odkrycie 2014

Sieć sklepów Fale Loki Koki uhonorowana została tytułem Laur Klienta – Odkrycie Roku 2014. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że codzienna, troska o jakość naszych usług oraz dbałość o zadowolenie naszych Klientów została nagrodzona tym zaszczytnym tytułem.

Sieć Fale Loki Koki rozwija się od 2012 roku i już uznana jest za największą sieć sklepów w swojej branży. Jest rozpoznawalną marką, identyfikowaną z najlepszymi, profesjonalnymi produktami fryzjerskimi, w tym wysokiej jakości sprzętem fryzjerskim. Marka Fale Loki Koki wiedzie prym pod kątem wprowadzania na rynek fryzjerski innowacyjnych rozwiązań w zakresie produktów.

Kategoria Odkrycie Roku stworzona została właśnie z myślą o produktach i usługach nowych, innowacyjnych i funkcjonujących na rynku stosunkowo niedługo, a osiągających już sukcesy. Wyróżnienie to otrzymują tylko nieliczne firmy czy producenci.

Dobra Marka 2013

Sieć sklepów Fale Loki Koki została uhonorowana tytułem Dobra Marka 2013. Wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom obecnym na polskim rynku.

Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, pomaga w wyborze najlepszej, cieszącej się największym zaufaniem i renomą marce w poszczególnych branżach. Wyróżnienie marki godłem „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” , potwierdza najwyższą jakość produktu lub usługi, a także świadczy o zaufaniu odbiorców i renomie brandu.

Zdjęcia z wydarzeń