Filtry
Cena
0
0
-
rodzaj koloryzacji
proporcja mieszania
składniki farby
konsystencja rozjaśniacza
poziom rozjaśnienia
waga [g]
stężenie [%]
pojemność [ml]
hurt-detal
Dostępność
Marka
Status produktu
Kategoria:

Profesjonalne produkty do koloryzacji włosów

Koloryzacja
Znaleziono
1375
/ 92
Znaleziono
1375
/ 92

Koloryzacja

Profesjonalna koloryzacja włosów znacznie różni się od tej domowej, polegającej wyłącznie na nałożeniu na włosy farby wybranej spośród setek opakowań znajdujących się na sklepowej półce. To wieloetapowy proces obejmujący diagnozę włosów, określenie bazy naturalnej, procentowości siwych włosów, ocenę koloru na długościach i końcach włosów oraz wybór zamierzonego rezultatu. Na końcowy efekt farbowania składa się także nakładanie farby odpowiednią techniką, aż w końcu aplikacja produktów pielęgnujących włosy, poprawiających ich kondycję oraz zapewniających trwałość koloru. Każdy z tych kroków jest niezwykle istotny i prowadzi do osiągnięcia oczekiwanego przez klientkę efektu.

Szeroki wybór produktów renomowanych marek

Kosmetyki niezbędne, aby przeprowadzić koloryzację włosów to nie tylko farby, ale również rozjaśniacze, utleniacze, tonery i różnego rodzaju szampony czy odżywki używane w celu utrwalenia uzyskanych efektów. W asortymencie hurtowni fryzjerskiej Fale Loki Koki znajdziesz to wszystko, czego nie powinno zabraknąć w salonie fryzjerskim. Tylko profesjonalne produkty całkowicie pokrywają siwiznę i równomiernie rozkładają się na włosach, jednocześnie sprawiając, że będą lśniące i zdrowe. Pracując z nimi, osiągniesz zamierzony rezultat. Tonery do włosów pozwolą pozbyć się z pasm niechcianego refleksu.

Tonowanie - sekret równomiernego koloru

Toner to klucz do udanej koloryzacji, zwłaszcza w przypadku rozjaśniania włosów. Pozwala pozbyć się niechcianych żółtych lub pomarańczowych refleksów, torując drogę do pięknego, lśniącego blondu. Tonowanie włosów wykonujemy po koloryzacji. Wykonanie tego zabiegu przed pozwoli zneutralizować ciepłe refleksy. Przeprowadzenie go po, na przykład stosując szampon neutralizujący, jest popularne zwłaszcza w przypadku chłodnych odcieni i zaleca się wykonywać go regularnie, dla podtrzymania efektu. Tonowanie włosów może być również samodzielnym zabiegiem, mającym na celu odświeżyć kolor i nadać włosom blasku.

Naturalny pigment włosów - da się z nim walczyć

Pomimo że w naturze występuje szeroki wachlarz odcieni blondów, rudości, brązów, czy czerni, wszystkie składają się z tych samych pigmentów - eumelaniny i feomelaniny. To ich stężenie decyduje o tym, jak jasne lub ciemne są włosy. Uwzględnienie naturalnego pigmentu pozwala określić, jaki efekt koloryzacji jesteśmy w stanie uzyskać. Czasem baza naturalna na niskim poziomie jest na tyle mocna, że wyłącznie przy użyciu farby nie  możemy uzyskać żądanego rezultatu, zwłaszcza w przypadku diametralnej zmiany koloru. Wtedy nie obędzie się użycia rozjaśniacz do włosów. 

Pielęgnacja podstawą pięknych włosów

Farbowanie włosów nie jest ostatnim etapem zabiegu koloryzacji. To, jak zadbasz o włosy klientek podczas spłukiwania farby, może znacznie wpłynąć na trwałość koloru. Szampony, odżywki, maski koloryzujące - to wszystko powinno stać przy stanowisku do mycia włosów. Poleć je również swoim klientkom. Szampon neutralizujący firmy Montibello pozwoli im zadbać o ich blondy, chroniąc je przed żółtymi refleksami do czasu kolejnych koloryzacji. Jednak szampony do włosów blond to nie jedyne tego rodzaju produkty na rynku. W naszym asortymencie znajdziesz kilka wersji maski firmy Artego, która intensyfikuje i odświeża kolor, wypełnia łuski i sprawia, że efekt, jaki daje farbowanie włosów, jest trwalszy. W jej skład wchodzą naturalne wyciągi roślinne, a pigment zawarty w tego typu produktach utrzymuje się na włosach nawet do 4 tygodni.

Bądź na bieżąco z tym, co na topie

Jakie trendy opanowały koloryzacje 2021? Prawdziwym hitem tego roku jest farbowana na blond grzywka przy ciemnych włosach. Jasne pasemka tworzyły ramę dla całej twarzy, zaostrzając rysy i podkreślając kości policzkowe. Jesienią natomiast królują ciepłe odcienie, wielu z nas przyciemnia włosy. W nadchodzących miesiącach niezwykle modny będzie orzechowy brąz, uzyskiwany poprzez mieszanie ciepłych i chłodnych brązowych tonów. Na topie będą też miedziane rudości, a nawet ogniste czerwienie - wszystko, co dodaje charakteru i sprawia, że cera wygląda promiennie.