Filtry
Cena
0
0
-
rodzaj koloryzacji
proporcja mieszania
składniki farby
pojemność [ml]
Dostępność
Marka
Status produktu
Kategoria:

Profesjonalne farby do włosów

Farby
Znaleziono
1047
/ 70
Znaleziono
1047
/ 70

Farby

Fale Loki Koki to hurtownia fryzjerska, w której zaopatrzysz się w profesjonalne farby do włosów. Oferujemy produkty wiodących marek, takich jak L'Oréal, Artego czy Montibello. Doceniane przez ekspertów, te farby fryzjerskie zapewniają intensywny trwały kolor, pokrywając siwe pasma i nadając włosom połysk. W naszym asortymencie znajdziesz produkty o właściwościach, bogatych w składniki odżywcze, formuły niezawierające amoniaku, a także wegańskie. Wszystkie z nich dostępne są w szerokiej palecie odcieni, które można ze sobą łączyć, spełniając oczekiwania wymagających klientów.

Dlaczego należy stosować dobrej jakości farby fryzjerskie?

Farbowanie włosów jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach fryzjerskich. Dlatego to, jakich produktów używasz w swojej pracy i jakie rezultaty za ich pomocą osiągasz stanowi Twoją wizytówkę jako fryzjera. Farby do włosów przeznaczone dla profesjonalistów pozwolą Ci uzyskać dokładnie taki efekt, o jakim marzy klientka nie tylko poprzez możliwość mieszania kolorów, ale również dzięki szerokiemu spektrum rodzajów dostępnych produktów. Żele koloryzujące, farby permanentne i semipermanentne - wybór jest ogromny. Dobierając je indywidualnie do potrzeb i kondycji włosa oraz dzięki zawartych w nich olejkach i składnikach odżywczych uzyskasz idealny odcień, jednocześnie nadając włosom miękkość i pełnię blasku.

Profesjonalne produkty gwarancją długotrwałego efektu

Wysokiej jakości farby do włosów pozwalają osiągnąć nie tylko zamierzony, ale również długotrwały efekt. Ich bezpieczna formuła, często oparta na składnikach pochodzenia naturalnego oraz zawierająca odżywcze olejki pielęgnuje włosy i poprawia ich kondycję. Co więcej, profesjonalne farby do włosów mają niskie pH, w przedziale 4-6, optymalne dla skóry głowy. W ten sposób wiązania wewnątrz jest trwałe, zatrzymując pigment i zapobiegając wypłukiwaniu się koloru.

Wybieraj z szerokiej palety odcieni

Na końcowy efekt koloryzacji wpływa wiele czynników - nie tylko aktualny kolor włosów, ale także naturalny pigment, ilość melaniny, obecność siwizny, kondycja oraz mogące ją osłabić wcześniej przeprowadzone zabiegi, takie jak trwała ondulacja, czy częste stylizowanie włosów z użyciem ciepła i bez stosowania odpowiedniej ochrony. Wykorzystując w swojej pracy profesjonalne farby do włosów, masz pełną kontrolę nad przebiegiem procesu farbowania. Szeroka gama serii kolorystycznych oraz należących do nich odcieni pozwala na takie mieszanie kolorów, by osiągnąć zamierzony rezultat. Hurtownia fryzjerska Fale Loki Koki oferuje produkty, przy użyciu których będziesz w stanie na różnego rodzaju włosach wykonać każde farbowanie - od grubych odpornych na koloryzcję włosów przez delitanie i cienkie włosy, aż po bardzo uwrażliwione włosy po wcześniejszych zabiegach chemicznych. 

Bezpieczne farbowanie z efektem WOW

Zupełnie inaczej przebiega koloryzacja włosów niskoporowatych, niż tych o naturalnie bardziej rozchylonych łuskach lub zniszczonych na skutek niepoprawnie lub zbyt często przeprowadzanych zabiegów chemicznych. W każdym z tych przypadków stosujesz inną technikę nakładania farby, postaw więc również na odpowiednio dopasowane produkty. Mając do czynienia z mocno zniszczonymi włosami, wymagającymi specjalnego traktowania, zdecyduj się na kremową koloryzację ton w ton marki Kemon. Delikatna formuła bez amoniaku pozwala osiągnąć zamierzony efekt, jednocześnie pielęgnując włosy, dzięki zawartości roślinnych ekstraktów.

Pozwól klientkom poczuć się jak gwiazdy

Wizyta u fryzjera to dla wielu kobiet forma relaksu oraz najlepszy sposób na zadbanie o siebie. Fryzura diametralnie wpływa na wygląd oraz samopoczucie. Na pewno spotykasz się z klientkami, które pokazują zdjęcia aktorek i piosenkarek, oczekując takiego samego efektu. Nic dziwnego, każda z nich po wyjściu z salonu chce poczuć się jak na czerwonym dywanie. Możesz spełnić ich marzenia, stosując w swojej pracy profesjonalne farby do włosów, pozwalające na uzyskanie każdego koloru - czy to jednolitego, czy też sombre, pasemek i balayage. Asortyment dostępny w hurtowni internetowym Fale Loki Koki pozwoli Ci wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdej, nawet najbardziej wymagającej klientki salonu.