Filtry
Cena
0
0
-
pojemność [ml]
Dostępność
Marka
Status produktu
Kategoria:

Fryzjerskie pigmenty do włosów

Pigmenty
Znaleziono
25
/ 2
Znaleziono
25
/ 2

Pigmenty

Pigmenty - klucz do intensywnego koloru

Po konsultacji z klientką już wiesz, że potrzebna Ci będzie pomoc produktu do zadań specjalnych? Szukasz sposobu na nadanie jej farbowanym włosom blasku, a także pogłębienie i zintensyfikowanie koloru? Pigmenty dzięki swojej skoncentrowanej formule pozwalają przywrócić pasmom życie oraz wygląd równie zniewalający jak ten zaraz po zabiegu koloryzacji. Teraz Twoje klientki nie muszą już czekać do kolejnego farbowania, aby cieszyć się pięknym, pełnym blasku kolorem. Wypróbuj pigmenty do włosów, a zarówno Ty, jak i bywalczynie Twojego salonu zakochacie się w efektach ich działania.

Czym pigment różni się od farby?

Pigment to produkt, który nie umożliwi Ci przeprowadzenia metamorfozy poprzez diametralną zmianę koloru włosów klientki. Jego działanie jest zdecydowanie bardziej subtelne i - pomimo szerokiej gamy dostępnych odcieni - nie jest on przeznaczony do farbowania jako samodzielny produkt. W połączeniu z farbą nadaje jej dodatkowych właściwości i w kontrolowany sposób wpływa na efekt końcowy koloryzacji. Indywidualnie pigment jest za to w stanie zmienić tonację  pasm, stworzyć na ich powierzchni refleksy lub zneutralizować te już istniejące, a także dodać aktualnemu kolorowi głębi i ożywić go. Brak w składzie amoniaku sprawia, że tego rodzaju produkty są bezpieczne dla kondycji włosów i delikatne dla skóry głowy. Te zawierające przewagę składników naturalnych i odżywczych dodatkowo wykazują działanie pielęgnujące.

U kogo sprawdzi się stosowanie pigmentów?

Pigmenty do włosów to produkty o wszechstronnym zastosowaniu. Można z powodzeniem używać ich zarówno w pracy z pasmami sauté, jak i w przypadku tych rozjaśnianych lub farbowanych chemicznie. Kobiety o naturalnym kolorze włosów będą mogły za pomocą tego rodzaju produktów subtelnie odmienić swój wizerunek, nadając kosmykom świetlistych refleksów i wydobywając ich unikalne piękno. Te, które pierwsze zabiegi koloryzacji mają już za sobą, na pewno docenią skuteczność pigmentów w odświeżaniu koloru. W wyblakły od słońca, częstego mycia lub innych czynników odcień zostanie tchnięte nowe życie. U blondynek znajdą zastosowanie jako sposób na rozświetlenie pasm. Doskonale radzą sobie także z tonowaniem niechcianych refleksów. W przypadku chłodnych blondów mogą być używane do niwelowania żółtych lub miedzianych pasemek, które z czasem pojawiają się na włosach rozjaśnianych.

Jak stosować pigmenty?

Pigmenty fryzjerskie doskonale współdziałają z kosmetykami do pielęgnacji włosów. Aby w pełni wykorzystać potencjał produktu z tej kategorii, należy zmieszać go z szamponem, odżywką, maską w miseczce albo shakerze fryzjerskim. Taka mieszanka pozostawiona w zależności od oczekiwanej intensywności na od 5 do 20 minut pozwoli odświeżyć nieco wypłukany już kolor i dodać włosom blasku. To doskonałe rozwiązanie, aby zadbać o efekty koloryzacji pomiędzy zabiegami. Pigmenty można także mieszać między sobą, by uzyskać wymarzony odcień. Inną metodą jest wykorzystywanie ich działania podczas zabiegu koloryzacji. W połączeniu z farbą do włosów pozwoli nadać jej odcieniowi nieco innych tonów, ochłodzić kolor w przypadku blondów lub ograniczyć ryzyko pojawienia się z czasem niechcianych żółtych lub miedzianych refleksów.

Pigment do farb - kontrolowana zmiana tonacji

W asortymencie hurtowni internetowej Fale Loki Koki znajdziesz skoncentrowany pigment do włosów Your Magic od firmy Artego. Dodając ten produkt do farb, możesz wzmocnić ich intensywność oraz skorygować lub zintensyfikować refleksy. Aż 8 dostępnych odcieni ułatwia skomponowanie idealnej mieszanki. Żelowa konsystencja sprawia, że produkt łatwo się miksuje i nie tworzy grudek. Najlepiej sprawdza się w parze z systemami koloryzacji tego samego producenta - It’s COLOR oraz wegańską formułą Beauty Fusion. Nie mniej skuteczny jest także w połączeniu z innymi kosmetykami do farbowania, dającymi efekt permanentny, semi-permanentny czy przeznaczonymi do koloryzacji ton w ton. Skład naturalny w 99% sprosta wymaganiom nawet najbardziej wrażliwych klientek. Doskonale sprawdza się również w połączeniu z rozcieńczaczem do pigmentów +Magic Bianco. Taka mieszanka pozwala na osiągnięcie delikatniejszych, pastelowych odcieni.