05.05.2021

Znajdziesz nas na:

Rozjaśnianie z efektem WOW!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy produkt, na który czekaliście!
Rozjaśniacz MILA WOW Blonde!

To profesjonalny rozjaśniacz w proszku, pozwalający na osiąganie nieskazitelnych blond odcieni, dzięki możliwość bezpiecznego rozjaśniania włosów nawet o 9 tonów. Zapewnia precyzyjną neutralizację niechcianych odcieni, redukując pozostałości melaniny naturalnej i kosmetycznej. Technologia oparta na biomimetycznej keratynie odbudowuje wiązania w strukturze włosów i zmniejsza ich łamliwość. Olej z baobabu, bogaty w kwasy tłuszczowe i witaminy odżywia i nawilża. Konsystencja bezpyłowego pudru gwarantuje łatwą aplikację produktu.

Olej z baobabu to rodzaj nierafinowego oleju roślinnego, który otrzymuje się metodą tłoczenia na zimno z ziaren afrykańskiego baobabu, nazywanego drzewem życia. Olej zawiera wiele cennych składników aktywnych, a zwłaszcza wysokie stężenie nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3, 6 i 9 oraz witamin, takich jak A, E, D, K. Zapewnia odżywienie i nawilżenie, a włosom suchym i matowym nadaje blask.

Keratyna nazywana jest architektem włosów. Odbudowuje i wzmacnia, wnikając głęboko w strukturę włosa i uzupełniając ubytki. Włosy stają się silniejsze, bardziej elastyczne i mniej podatne na uszkodzenia w trakcie stylizacji. Keratyna wpływa na objętość i wzmocnienie cebulek włosowych oraz zamyka łuski, dzięki czemu włosy stają się wygładzone.