Platforma dedykowana profesjonalistom
Pierwszy raz na FLK?
Załóż kontoButter Cream to lekki krem stylizujący do włosów z matowym wykończeniem i delikatnym utrwaleniem, stworzony z myślą o fanach naturalnego efektu i fryzur typu „messy”. Idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie niewymuszoną stylizację, prostą aplikację i minimum wysiłku – zarówno rano, jak i wieczorem.
Lekka, kremowa konsystencja – łatwa do nałożenia i idealna do codziennego użytku
Naturalne matowe wykończenie – bez połysku i bez efektu „sklejonych” włosów
Wodna baza – łatwe zmywanie, bez potrzeby użycia mocnych szamponów.
Dla minimalistów i leniuchów – szybka stylizacja, bez stresu i bez komplikacji
Polwell
Butter Cream to lekki krem stylizujący do włosów z matowym wykończeniem i delikatnym utrwaleniem, stworzony z myślą o fanach naturalnego efektu i fryzur typu „messy”. Idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie niewymuszoną stylizację, prostą aplikację i minimum wysiłku – zarówno rano, jak i wieczorem.
Formuła oparta na bazie wodnej pozwala łatwo rozprowadzić produkt na włosach, bez uczucia obciążenia. Naturalne woski nadają kremowi lekki chwyt, który umożliwia dowolne modelowanie fryzury, a ekstrakty roślinne i oleje pielęgnują włosy, poprawiając ich kondycję i wygląd.
Jak przystało na linię Butter – krem wyróżnia się także wyjątkowym zapachem: połączenie nut drzewnych, cytrusowych i morskiej bryzy tworzy nowoczesną i stylową kompozycję, która subtelnie towarzyszy Ci przez cały dzień.
Niewielką ilość pomady rozetrzyj na dłoniach, nałóż na włosy i uczesz się tak, jak potrafisz. Poczuj się przystojny, chyba że jesteś brzydki, to dołóż pomady.