Montibello Hurtownia Fryzjerska

Odkryj
piękno
z Montibello

DOŁĄCZ DO NAS
Odkryj<br />
piękno<br />
z Montibello

O marce

Poznaj markę i jej hiszpański temperament!

  • Klasyczna koloryzacja amoniakalna oraz naturalna - bez amoniaku!Klasyczna koloryzacja amoniakalna oraz naturalna - bez amoniaku!
  • Produkty vegan friendly, stworzone w 90% z naturalnych składników!Produkty vegan friendly, stworzone w 90% z naturalnych składników!
  • Edukacja i rozwój – nowoczesny system szkoleńEdukacja i rozwój – nowoczesny system szkoleń
  • Spotkania i imprezy pełne inspiracji i zabawySpotkania i imprezy pełne inspiracji i zabawy
about

Montibello w Polsce

Czym jest prawdziwe piękno?

Tak ulotna i subiektywna kategoria nigdy nie może być ujęta w sztywne ramy. Piękno to dbałość o szczegóły, to przyjemność dla oka, harmonia, umiar i doskonałość. To właśnie te wartości stoją u podstaw hiszpańskiej marki Montibello, której początki miały miejsce w Barcelonie, w małej, rodzinnej firmie.

Dzięki skrupulatnie dopracowanym produktom stworzonym pod okiem naukowców z wykorzystaniem zaawansowanych składników aktywnych oraz profesjonalnej dystrybucji pozwalamy doświadczać piękna każdemu bez wyjątku.

Oferujemy różnorodne kosmetyki do pielęgnacji, dopasowane do oczekiwań i potrzeb, a także rodzaju włosów oraz proste w użyciu kosmetyki do stylizacji, które pozwolą stworzyć wymarzoną fryzurę. W tym zabieganym, ciągle rozwijającym się świecie staramy się dostarczać Wam także jak najprzyjemniejszych i najbardziej niezwykłych doznań. Piękno często jest ulotne, warto więc pielęgnować je w sobie.

Montibello stoi na straży tej wartości nie tylko tworząc innowacyjne, świetnie dopasowane profesjonalne kosmetyki do włosów, ale również dzięki nowoczesnemu systemowi szkoleń. Nasza oferta edukacyjna nie tylko podnosi kwalifikacje, ale również uwrażliwia na to, co ulotne – na każdą, nawet najdrobniejszą cząstkę piękna.

Historia

Marka Montibello powstała w 1967 roku, kiedy Francisco Muria – ekspert w dziedzinie sprzedaży oraz młody, przedsiębiorczy chemik – Frances Adam zaczęli tworzyć profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, wprowadzając jednocześnie nowe, innowacyjne rozwiązania na rynek.

Celem założycieli było przede wszystkim zaspokojenie potrzeb salonów fryzjerskich i szybko okazało się, że produkty Monitbello odniosły ogromny sukces, dzięki któremu pojawiły się w większości salonów w Hiszpanii. Od tego momentu marka stawała się coraz bardziej popularna i dostępna w krajach na całym świecie.

Minęło 50 lat, a Montibello dalej rozwija się i poszerza swoją ofertę, stojąc wciąż na straży prawdziwego piękna.

Od 2011 roku kosmetyki Montibello dostępne są również w Polsce. Warto wypróbować jakość, którą hiszpańscy styliści cieszą się od lat!

Szkolenia

Kuchnia piękna.

Bogata oferta edukacyjna, regularny dostęp do najnowszych trendów i wsparcie biznesowe pozwoli Twojemu salonowi być o krok przed konkurencją.

Skorzystaj z bogatej oferty szkoleń organizowanych przez Montibello!

SPRAWDŹ DOSTĘPNE SZKOLENIA
Szkolenia

Nasi Instruktorzy

Aleksandra Kwaśna

Aleksandra Kwaśna

Kamil Krawczyk

Kamil Krawczyk

Leszek Ligęza

Leszek Ligęza

Lidia Derdziak

Lidia Derdziak

Marek Bembenek

Marek Bembenek

Martyna Maria Mosiołek

Martyna Maria Mosiołek

Monika Gawrych-Głowacka

Monika Gawrych-Głowacka

Oksana Biront

Oksana Biront

Oskar Stankiewicz

Oskar Stankiewicz

Wojtek Walczak

Wojtek Walczak

SZKOLENIA MONTIBELLO

MONTIBELLO BEZ TAJEMNIC

Montibello Bez Tajemnic to spotkanie dedykowane stylistom rozpoczynającym pracę z marką oraz miłośnikom Montibello, którzy pragną odświeżyć nieco wiedzę praktyczną i teoretyczną. Jest to podstawowe szkolenie warsztatowe z zakresu koloryzacji.

MASTERCLASS COLOUR 1

Szkolenie MASTERCLASS COLOUR 1 to propozycja dla osób na poziomie zaawansowanym, które odbyły już szkolenia „Montibello Bez Tajemnic” lub „Bezpieczny Start” i „Temperatura Blondu”. Podczas tych warsztatów uczestnicy poznają dwie nowe, zaawansowane techniki koloryzacji: MOLIENDA oraz SCRAPING.

MASTERCLASS COLOUR 2

Szkolenie Masterclass 2 to propozycja dla osób na poziomie zaawansowanym, które odbyły już szkolenie Masterclass 1. Podczas tych warsztatów uczestnicy poznają kolejne dwie zaawansowane techniki koloryzacji: MOLIENDA PRO oraz JUDY.

MANAGER SALONU BEAUTY – LIDER I ARTYSTA

Szkolenie dla Ambasadorów Montibello – przeznaczone dla fryzjerów, którzy chcą rozwijać swój salon, poznając sprawdzone i praktyczne sposoby zarządzania, tworzenia promocji, czy sprzedaży To również propozycja dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacjami wieczorowymi lub chcą rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie.

SPOTKANIE Z KOLEKCJĄ

Zaawansowane szkolenia z kreatywnej koloryzacji oraz strzyżenia – technik wykorzystanych podczas tworzenia danej kolekcji fryzur. To propozycja dla fryzjerów, którzy chcą poznawać najnowsze trendy i techniki w świecie fryzjerstwa i szlifować swoje umiejętności do perfekcji.

 

 
 

 

 
 

SZKOLENIA SALONOWE

Jesteś Salonem Partnerskim Montibello? Zorganizuj szkolenie w swoim Salonie! Skontaktuj się ze swoim Doradcą Fale Loki Koki, który przedstawi Ci naszą ofertę. Wybierz temat, który Cię interesuje:

BEZPIECZNY START

Szkolenie wprowadzające w świat produktów Montibello oraz podstawowych pojęć z zakresu koloryzacji (kolorymetria, diagnoza koloru, repigmentacja, korekta koloru) podczas praktycznych ćwiczeń na modelkach.

MISJA SIWIZNA

Szkolenie z zakresu koloryzacji włosów siwych, zgodnie z panującymi trendami. Skuteczne metody, dobór odpowiednich produktów, a także umiejętności pozwalające radzić sobie w nieprzewidzianych sytuacjach.

TEMPERATURA BLONDU

Kompleksowe szkolenie z koloryzacji blond, obejmujące zagadnienia z zakresu dekoloryzacji, repigmentacji, neutralizacji niepożądanych odcieni, tonowania, a także doboru odpowiedniej pielęgnacji dla włosów blond.

SKUTECZNA DEKOLORYZACJA

Szkolenie, które pozwoli poczuć się pewnie podczas każdej usługi dekoloryzacji. To warsztaty, które przybliżą nieśmiertelne zasady skutecznej i bezpiecznej dekoloryzacji oraz wprowadzą metody radzenia sobie z nieudanymi usługami i nieprzewidzianymi efektami na włosach.

STRZYŻENIA KLASYCZNE

Szkolenie z zakresu klasycznych strzyżeń, z omówieniem teorii oraz podstawowych technik wykorzystywanych na co dzień w salonach fryzjerskich.

AKADEMIA STYLIZACJI DECODE – UPIĘCIA

Warsztaty z zakresu stylizacji włosów. Szkolenie, które doskonali umiejętności tworzenia kreatywnych, modnych i trwałych upięć z wykorzystaniem produktów do stylizacji Decode oraz Decode Zero.

Kolekcje Montibello

Wejdź do świata Inspiracji! Poznaj najnowsze kolekcje autorstwa polskich i hiszpańskich Stylistów Montibello!

Zobacz szczegóły
Kolekcje Montibello

BARISTA BARWY KAWY"

Kolekcja Barista Barwy Kawy czerpie natchnienie z różnorodności barw kawy, jej niepowtarzalnych faktur, intensywnych i nasyconych odcieni, które silnie wpływają na nasze zmysły.

DÉNUÉE"

Kolekcja Dénuée to naturalne, pełne blasku klasyczne koloryzacje i stylizacje. To fryzury użytkowe, które zachwycają swoją prostotą i nienachalnym, naturalnie wyglądającym kolorem.

NOMAD ACCENT"

Nomad Accent to przeobrażanie się lata w zimę, które odzwierciedlają ciepłe tony w nawet najbardziej zimowych koloryzacjach i stylizacjach. Kolekcja ta swobodnie łączy obie pory roku, aby stworzyć unikalne odcienie, w których odnaleźć można zarówno ciepłe, jak i chłodne barwy. Nomad Accent to przełamanie nudnych, zimowych stylizacji odrobiną jasnych kolorów.

OMOSIS"

Kolekcja Osmosis powstała z idei przenikania się dwóch elementów w naturze. W tym przypadku PRZENIKANIE – OSMOSIS ma bardzo szerokie spektrum – może być płynne lub oddzielać obrazy od siebie, tworzyć lekką wielobarwną mgłę lub wyostrzać bryłę. Tym, co łączy elementy, jest spójność – zarówno w kontraście, jak i harmonii obrazu.

Znajdź Montibello na social mediach

Najnowsze informacje o kosmetykach, kolekcjach i szkoleniach. Bądz na bieżąco!

  • Montibello na Youtubie
  • Montibello na Facebooku
  • Montibello na Instagramie
  • Montibello na Linkedinie
Znajdź Montibello na social mediach