Działalność proekologiczna

Działalność proekologiczna

W Fale Loki Koki zależy nam na tym, aby rozwój naszej firmy przebiegał z poszanowaniem środowiska naturalnego. Każdego dnia staramy się minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne, w każdym obszarze naszej działalności.

Dlatego też podjęliśmy szereg działań organizacyjnych w ramach własnego projektu pro-ekologicznego Save our Planet.

Działalność proekologiczna Działalność proekologiczna
“Codziennie staramy się podejmować kroki<br />
ku lepszej przyszłości ekologiczne naszej planety.”

“Codziennie staramy się podejmować kroki
ku lepszej przyszłości ekologiczne naszej planety.”

Jakie konkretnie działania podejmujemy?

Zachęcamy klientów do zakupu wielorazowych toreb z ekologicznego materiału. 100% środków ze sprzedaży ekologicznych toreb Save Our Planet, zaprojektowanych przez nas, przekażemy Fundacji Fabryka Tlenu na wspólne sadzenie nowych drzew.

W naszych sklepach dostępne są ekologiczne torby papierowe z certyfikatem FSC oraz torby foliowe pochodząc w 100% z recyclingu i nadające się do ponownego przetworzenia.

Gdy jest to konieczne drukujemy ekologicznie! Używamy do wydruków papieru z recyclingu z certyfikatem FSC. Używamy dokumentów elektronicznych, aby zmniejszyć liczbę wydruków.

Używamy ekologicznych wypełniaczy do przesyłanych paczek, a nasze kartony produkowane są z papieru z certyfikatem FSC.

Jesteśmy w trackie wymiany floty. Nasi Doradcy poruszać się będą wyłącznie samochodami hybrydowymi.

W naszym centrum logistycznym oszczędzamy energię elektryczną – nasz magazyn oświetlony jest w technologii LED, a ponadto stosujemy czujniki ruchu, więc światło jest zapalone tylko wtedy, kiedy naprawdę potrzeba.

W centrali naszej firmy stosujemy filtry do wody kranowej, dzięki czemu nasi pracownicy nie używają wody w plastikowych butelkach.