04.10.2021

Znajdziesz nas na:

Róż po zdrowie

Róż po zdrowie z Olivia Garden i zbierz wspólnie z nami 150 000 zł na walkę z rakiem piersi.

 

O tym dlaczego październik to dla nas szczególnie ważny miesiąc, o profilaktyce, która ratuje życie i o naszych corocznych działaniach z wyjątkową organizacją – Federacją Stowarzyszeń „Amazonki”.

Każdemu z nas imponują ludzie, którzy mają wielkie serca, pomagają innym, czują misję ratowania świata i siebie nawzajem. Nam także! Od lat bacznie obserwujemy działania Federacji, której misja jest dla nas szczególnie bliska. Ten miesiąc to wyjątkowy czas – 15 października przypada Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, którego symbolem jest różowa wstążka. Z tej okazji łączymy nasze siły i rozpoczynamy największą w naszej organizacji ogólnopolską, różową kampanię, na rzecz Amazonek!

Nie spoczywamy na laurach i przeznaczamy na wsparcie działań Federacji 150 tysięcy, a wszystkie zebrane środki pomogą kobietom, które borykają się z trudną historią i bardzo ciężką chorobą, jaką jest rak piersi.

Każdy, kto zakupi szczotkę Fingerbrush pomaga Amazonkom.
Razem możemy więcej.

Nie zapominamy jak ważna jest w naszym życiu profilaktyka i jak wielu trudnych sytuacji można dzięki niej uniknąć. Dla wszystkich kobiet, bez względu na to czy są zdrowe, mierzą się z chorobą czy już udało im się wygrać – przesyłamy dużo zdrowia, siły i kobiecego wsparcia!

Dołącz do akcji #RÓŻPOZDROWIE

(Róż)my razem po zdrowie!