28.04.2021

Znajdziesz nas na:

Mila Professional. Wejdź w świat BE ECO!

Zanim pomysł o stworzeniu kosmetyków BE ECO ujrzał światło dzienne, długo kształtował się głowach. Troska o środowisko naturalne sprawiła, że w świadomości twórców linii, zrodziło się przekonanie o wielkiej sile natury, pokazującej pełnię swoich możliwości tylko wtedy, gdy dokonujemy racjonalnych wyborów i dbamy o jej dobro. Przekładając stworzoną w umysłach koncepcję na rzeczywistość, powstały naturalne kosmetyki pielęgnacyjne, które w zgodzie z naturą, dbają o nasze włosy oraz pomagają w odzyskaniu równowagi na naszej planecie.

Sesja zdjęciowa dedykowana kosmetykom pielęgnacyjnym BE ECO jest metaforą lepszego życia i odzyskanej wolności. Wolność odzyskuje legendarna złota rybka. Zanim to następuje, pokonuje długą drogę. Dzięki pomocy i zaangażowaniu świadomych ludzi,  wolność staje się rzeczywistością i rybka trafia do swojego naturalnego środowiska – do świata natury.

Ta podróż symbolizuje fakt, że w momencie, gdy oddajemy naturze to, co sami zabraliśmy i dbamy o nią, wszystko powoli odzyskuje prawidłowy kształt. Ludzie na przełomie wieków popełnili wiele błędów  i to oni muszą je naprawić. Ziemia bardzo tego potrzebuje, a ludzkie zaangażowania i współpraca na wielu polach ma dziś ogromną wartość.

Oprócz symbolu odzyskanej wolności  w historii tej pojawia się też symbol szczęścia- bo złota rybka to przecież szczęście!  Wypuszczona do morza według bajek i legend spełnia trzy życzenia, a my jako twórcy ekologicznych kosmetyków do włosów takie trzy życzenia mamy:

  1. BE ECO – żyć w zgodzie z naturą
  2. BE CARE – stworzyć bezpieczne miejsce do życia i troszczyć się o siebie
  3. BE HAPPY – cieszyć się z tego, co daje nam nasza planeta

Dążmy wspólnie do tego, aby zostały spełnione! Myślmy o przyszłości, zdobywajmy wiedzę i uczmy się żyć świadomie. Bierzmy to, co daje nasz piękny świat i cieszmy się tym, czerpiąc energię z natury.