02.03.2021

Znajdziesz nas na:

Artego LOLA – totalny TOP10 2020

LOLA – tonująca maska do włosów zawierająca do 94% składników pochodzenia naturalnego. Regeneracja, wzmocnienie i rozświetlenie w 8 zachwycających odcieniach!

Włosy farbowane i rozjaśniane szczególnie potrzebują odpowiedniego nawilżenia, pielęgnacji i regeneracji. Po farbowaniu włosy mogą bowiem stać się suche, łamliwe i porowate. Doskonałym rozwiązaniem jest stosowanie produktów, które jednocześnie odżywią i rozświetlą nasze włosy jak i zadbają o odpowiedni ich odcień. LOLA, dzięki zawartości kolagenu, naturalnego olejku konopnego, oleju Jojoba oraz gliceryny roślinnej, wzmacnia, odbudowuje, a także chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Naturalne pigmenty najwyższej jakości gwarantują trwałość, połysk i intensywność koloru, jednocześnie eliminując niepożądane refleksy.

Tak naprawdę wystarczą tylko 3 minuty, aby zwiększyć intensywność koloru Twoich włosów i nadać im maksymalny połysk bez obciążania! LOLA nie potrzebuje amoniaku ani utleniaczy, aby wyeliminować niepożądane refleksy na Twoich włosach – jednocześnie dogłębnie je odżywiając i zabezpieczając przed uszkodzeniami.

Maski tonujące LOLA doskonale stają na wysokości zadania bez zawartości w składzie powszechnie znanych i niezbyt lubianych składników takich jak:

  • SILIKONY
  • OLEJE MINERALNE
  • SKŁADNIKI ROPOPOCHODNE
  • PARABENY
  • SLS/SLES
  • GLUTEN

Zwiększ intensywność koloru swoich włosów, przedłuż efekt koloryzacji w salonie i ciesz się wyrazistym i intensywnym kolorem bez amoniaku, utleniaczy oraz zbędnych składników w składzie. Podkreśl swoje piękno z maską LOLA!