Szkolenia fryzjerskie

Wiemy, jak ważna jest wiedza i zdobywanie praktycznych umiejętności. 
Szkolenia są bezkonkurencyjnym narzędziem w rozwoju kwalifikacji fryzjerów, a tym samym w podnoszeniu efektywności pracy i uzyskiwaniu satysfakcjonującego efektu biznesowego salonu. Nasze marki od wielu lat kładą nacisk na profesjonalną edukację, oferując szkolenia na najwyższym poziomie, łączące zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną.

Prawidłowe przygotowanie do stosowania zabiegów pielęgnacyjnych, profesjonalne wykonywanie koloryzacji, czy poznanie tajników nowoczesnych strzyżeń – to podstawowe kursy oferowane przez marki.

Szkolenia fryzjerskieSzkolenia fryzjerskie

Fryzjerstwo to nasza pasja, ale nawet największa pasja wymaga treningów i pogłębiania wiedzy. Dlatego już teraz zapraszamy Cię na szkolenia oraz do akademii fryzjerskiej Artègo.

Jeśli chcesz rozwijać swoją kreatywność, poznawać nowe techniki fryzjerskie i ulepszać swoje dotychczasowe umiejętności, wybierz interesujący Cię kurs i spotkaj się z nami.

Szkolenia Artègo prowadzone są wyłącznie przez profesjonalnych mistrzów rzemiosła – znanych i doświadczonych fryzjerów, którzy cieszą się ogromną popularnością i autorytetem zarówno wśród swoich klientów, jak i kolegów po fachu.

Szkolenia fryzjerskie

Zobacz szczegółowe informacje o szkoleniach:

Sprawdź

Wszystkie dostepne szkolenia marki Artègo:

 • KOLORYZACJA ARTEGO OD PODSTAW

  Z myślą o naszych nowych klientach, uczniach szkół fryzjerskich oraz osobach chcących przypomnieć sobie wiedzę o koloryzacji artego – stworzyliśmy wyjątkowe szkolenie ‘koloryzacja artego od podstaw’.
  Cel szkolenia: Wprowadzi Cię ono do świata barw i odcieni. Otrzymasz odpowiedź na każde z zadanych pytań o
  koloryzację – pozbywając się wszelkich wątpliwości i niepewności. Zapoznasz się również z bogatą ofertą produktów
  do koloryzacji ARTEGO i odkryjesz spektrum możliwości wykorzystania ich w swoim salonie. Rozwijaj się z ARTEGO!
 • STYLOWA BLONDYNKA

  Blondy od zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród klientek salonów. Warto to wykorzystać i zdobyć wiedzę potrzebną do ich perfekcyjnego wykonania, bo w końcu praktyka czyni mistrza. Takie szkolenia to doskonała okazja do podniesienia swoich kwalifikacji i przećwiczenia wszystkiego w praktyce. Gwarantujemy, że po ukończonym szkoleniu Twoje klientki będą wracały po więcej, ciesząc się pięknymi i zadbanymi włosami w bajecznych odcieniach blond.
  Cel szkolenia: Prawidłowa koloryzacja blond i właściwe techniki rozjaśniania włosów. Stosowanie super i ultra blondów. Odpowiednia neutralizacja ciepłych odcieni.
 • WSCHÓD SŁOŃCA

  Szkolenie wschód słońca dedykowane jest fryzjerom, którzy pragną spełnić oczekiwania swoich klientek, mających chęć na spektakularną zmianę. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się wszystkiego o właściwej dekoloryzacji włosów ciemnych oraz właściwego ich zabezpieczania. Pod czujnym okiem instruktora dobierzesz odpowiedni zabieg do włosów klientki.
  Cel szkolenia: Prawidłowa modyfikacja koloru, ochrona włosów podczas dekoloryzacji oraz ich późniejsza pielęgnacja
 • ZACHÓD SŁOŃCA

  Jest to szkolenie dedykowane procesowi przyciemniania problematycznych lub wielokrotnie rozjaśnianych włosów.
  Biorąc w nim udział, zdobędziesz odpowiednie umiejętności i uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię w tym temacie pytania.
  Cel szkolenia: Głównym założeniem szkolenia jest problem dotyczący przyciemniania włosów wcześniej wielokrotnie rozjaśnianych. Podpowiemy co zrobić, aby kolor na włosach po wielokrotnych zabiegach chemicznych nie tracił swojej intensywności i blasku.
 • NOWOCZESNE TECHNIKI KOLORYZACJI

  Szkolenie z zaawansowanych technik koloryzacji włosów typu ombre, sombre czy flamboyage. Podążając za zmieniającymi się trendami, uczestnicy podczas szkolenia będą mieli okazję udoskonalić swój warsztat o nowoczesne techniki koloryzacji.
  Cel szkolenia: Trzy topowe techniki koloryzacji – ombre, sombre i flamboyage, czym różnią się w/w techniki, produkty ARTEGO używane przy tego typu koloryzacji, wskazówki dotyczące stosowania produktów
 • COVER – Pokrycie siwych włosów

  Jeśli Twoja klientka ma oporne, siwe włosy i mimo wielu starań – są one dla Ciebie wciąż dużym wyzwaniem – zapraszamy na szkolenie Cover, gdzie nauczymy Cię jak sobie z nimi poradzić, gdy tradycyjna mieszanka wybranego koloru u Twojej klientki się nie sprawdzi.
  Cel szkolenia: Analiza różnych przypadków postępowania, w zależności od przeprowadzonej diagnozy – by uzyskać idealny rezultat koloryzacji. Zapoznanie się ze wszystkimi metodami pokrywania opornych, siwych włosów i zastosowanie odpowiedniego sposobu u każdej klientki.
 • ABC CIĘĆ

  Szkolenie ABC cięć kierowane jest do debiutujących fryzjerek lub osób chcących poznać podstawy cięć i kątów, które wykorzystuje się podczas strzyżenia.
  Cel szkolenia: Zajmiemy się podstawowymi technikami cięć, wykorzystywanymi w salonach fryzjerskich oraz wykonamy wspólnie dwa klasyczne cięcia na główkach treningowych. Po wcześniejszej teorii przełożysz całą zdobytą wiedzę na praktykę. Przećwiczymy wspólnie sekcje i separacje w strzyżeniach oraz strzyżenia linii.
 • FORMA I KSZTAŁT

  Włosy są materią, którą w stosunkowo prosty sposób można wpływać na wyrażenie osobowości człowieka. Należy wybrać odpowiednią formę i kształt fryzury, aby podkreślić pożądany wizerunek. Propozycje zmian, które podążają za modą można zaobserwować w kolekcjach fryzur marki artego. Podczas szkolenia zapoznasz się różnymi propozycjami, która wzbogacą Twoje umiejętności.
  Cel szkolenia: Zajmiemy się nowoczesnymi technikami cięć, wykorzystywanymi w salonach fryzjerskich w odniesieniu do najnowszej kolekcji artego oraz wykonamy wspólnie cztery techniki cięć na główkach treningowych. Po wcześniejszej teorii przełożysz całą zdobytą wiedzę na praktykę.
 • PIELĘGNACJA

  Zadbane i zdrowe włosy to atrybut każdej kobiety. Pozwalają błyszczeć w towarzystwie i czuć się pewnie w każdej sytuacji. Dlatego nie wolno nam zapominać o zabiegach pielęgnacyjnych, niezmiernie ważnych dla utrzymania włosów w jak najlepszej kondycji. Jeśli odpowiednio zadbasz o piękno swojej klientki – bądź pewny, że będzie wracać tylko do Ciebie!
  Cel szkolenia: Po pierwsze – nauczymy Cię jak utrzymać włosy klientek w świetnej kondycji, szczególnie tych po zabiegach chemicznych typu rozjaśnianie, a po drugie – poinstruujemy jak edukować swoich klientów, aby jak najlepiej dbali o swoje włosy w domowym zaciszu.
 • TOUCH

  Szkolenie Touch powstało w oparciu o najnowszą linię produktów do stylizacji włosów, z myślą o wszystkich tych, którzy pragną poznać wszelkie tajniki premierowego stylingu. Wyraź siebie, wykorzystaj swoje dłonie, aby stworzyć fryzurę będącą prawdziwym dziełem. Zadbaj o włosy z Touch.
  Cel szkolenia: Prezentacja produktów do stylizacji włosów Touch marki artego oraz wykonanie upięcia w odniesieniu do najnowszej kolekcji artego. Po wcześniejszej teorii przełożysz całą zdobytą wiedzę napraktykę.
 • UPIĘCIA STEP BY STEP

  Nauczymy Ciebie w jaki sposób oraz jakich produktów artego do stylizacji włosów używać, aby
  każda fryzura była Twoim wyjątkowym dziełem sztuki.
  Cel szkolenia: Techniki tworzenia fryzur w oparciu o fale i loki. Prezentacja produktów do stylizacji
  włosów marki artego oraz wykonanie upięcia w odniesieniu do najnowszej kolekcji artego. Po wcześniejszej
  teorii przełożysz całą zdobytą wiedzę na praktykę.