To był gorący weekend na Targach Look 2019
To był gorący weekend na Targach Look 2019

To był gorący weekend na Targach Look 2019

Inspirujące pokazy, najlepsi styliści, największe marki fryzjerskie i tłumy zwiedzających! To był bardzo gorący i intensywny weekend w Poznaniu!

Tegoroczną przestrzenną strefę Fale Loki Koki stworzyliśmy z myślą o umożliwieniu naszym gościom obejrzenia pokazów najlepszych stylistów na naszej scenie oraz na zapoznanie się z ofertą naszych marek. Dzięki Wam strefa ta cały czas tętniła życiem! Gospodarzem naszej sceny w niedzielę był niezwykle charyzmatyczny prowadzący Krzysztof Ibisz. Mieliście okazję podziwiać pracę instruktorów marek artego, Montibello, Kemon, Mila Professional, Moser, Termix i Męskie Zacięcie. Pokazy najnowszych kolekcji fryzur i koloryzacji naszych marek oraz pokazy barberskie gromadziły pod sceną liczną widownię.

W naszej strefie w tym roku przygotowaliśmy dla Was m.in. pokazy barmańskie i kolorowe orzeźwiające koktajle. Ścianka zdjęciowa cały czas gromadziła rzesze zwiedzających. Chwilę odpoczynku spędzali u nas znani styliści, mogliście spotkać u nas prowadzących Ostre Cięcie Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. W niedzielę gościliśmy także zespół Pectus, który współpracuje z marką artego.

Na stoiskach handlowych w strefie Fale Loki Koki mogliście skorzystać ze specjalnych ofert i promocji, a także zapoznać się z nowościami produktowymi, takimi jak karbownica Fale Loki Koki by Babyliss Pro, nowe kosmetyki w linii Rain Dance marki artego, metaliczne farby Montibello, czy specjalistyczny filtr do wody Aqua Care dedykowany salonom fryzjerskim.

Nasze marki ciężko pracowały, aby te targi były niezapomniane dla zwiedzających.

Przez dwa dni marka Montibello zaprezentowała kilka pokazów technicznych, koloryzacje były wykonywane farbami z innowacyjnej linii #CromatoneMetallics. Fryzury autorstwa Leszka Ligęzy pochodziły z najnowszej #kolekcjaSimplicity. Na scenie wystąpili dla Was: Katarzyna Budka, Leszek Ligęza, Kamil Krawczyk, Martyna Mosiołek, Oskar Stankiewicz i Wojciech Walczak. Dodatkowo marka Montibello na swoim stoisku przeprowadziła akcję charytatywną #savemyhairsavemylife na rzecz małej Kornelii, która zmaga się z mukowiscydozą. Dzięki Waszej szczodrości udało się zebrać kwotę, która została przekazana na rzecz dziewczynki.

Pokazy fryzjerskie, przegląd trendów, prezentacje technik fryzjerskich i wspaniała noc obfita w atrakcje – tak wyglądała kolejna edycja Artego Prestige Night, która odbyła się w Sali Ziemi MTP. Na jeden dzień Poznań przerodził się we fryzjerską stolicę Polski. Imprezę poprowadził wyjątkowy prezenter – Krzysztof Ibisz. Wieczór uświetnił pokaz Polskiej Akademii Artego z dyrektorem artystycznym Wojciechem Zielińskim na czele. PREMIEROWO odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji artego autorstwa stylistów marki. Tegorocznymi gośćmi specjalnymi byli styliści z WŁOSKIEJ AKADEMII ARTEGO, na co dzień kreujący wizerunek artystyczny marki artego we Włoszech. Na czele włoskiego teamu artego stał DYREKTOR ARTYSTYCZNY ARTEGO ITALIA – VINCENZO CASILLO. Wieczór uświetniły występy gwiazd – zespół Pectus, wokalistka Sarsa i dj C-BOOL niesamowicie rozgrzewali publiczność. Goście bawili się do białego rana przy największych muzycznych hitach i laserowych pokazach w przepięknej scenerii.

Podczas Targów Look swój wielki debiut na pokazowych scenach miała także marka Mila Professional. Na scenie mieliście okazję zobaczyć laserowy pokaz #MilaFUTURESHOW i kreatywne, nowoczesne fryzury, który olśniewały energią. Całości dopełniły niezwykłe futurystyczne kreacje. Wydarzeniu towarzyszył koncert energetycznego wykonawcy – Nicka Sincklera. Fryzury kreowali dla Was: Bartosz Bronowicki, Dyrektor Kreatywny marki MILA, oraz instruktorki marki – Justyna Głowa, Katarzyna Olejarczyk i Małgorzata Talarowska.

Na scenie styliści marki Kemon jak zawsze zaprezentowali inspirujące cięcia i koloryzacje. Mieliście okazję oglądać pokazy zespołu Kemon w składzie Andrzej Kawulok, Klaudiusz Iciek, Tomasz Schmidt, Andrzej Wierzbicki. Wyjątkowe i piękne upięcia ślubne wykonały natomiast Magdalena Modrzejewska i Adriana Królik.

Dziękujemy Wam, że nas tak licznie odwiedziliście i tradycyjne – do zobaczenia za rok!

 

 

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/uncategorized/to-byl-goracy-weekend-na-targach-look-2019">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail