Przywróć piękno Twoim włosom!
Przywróć piękno Twoim włosom!

Przywróć piękno Twoim włosom!

Regeneracja zniszczonych i osłabionych włosów wymaga profesjonalnej pielęgnacji, dlatego już dziś warto przyjrzeć się ich kondycji i ruszyć im z pomocą. Z tą myślą przygotowaliśmy propozycję kosmetyków do odbudowy włosów dostępnych w naszych sklepach Fale Loki Koki.

grafika_okrag_300x300px

  • Nasze włosy po letniej dawce słońca, słonej i chlorowanej wody oraz wiatru wymagają odbudowy i wzmocnienia.
  • Włosy pod wpływem promieniowania UVA i UVB płowieją, tracą swoją elastyczność i blask
  • Promieniowanie słoneczne może uszkadzać proteiny włosów i powodować ich matowienie
  • W Fale Loki Koki znajdziesz profesjonalne kosmetyki i UZYSKASZ 20% RABAT na produkty do odbudowy włosów!

 

Najlepsze efekty w pielęgnacji włosów po letniej dawce negatywnych czynników uzyskasz, stosując profesjonalne fryzjerskie kosmetyki do włosów, które dzięki nowoczesnej technologii i naturalnym składnikom zapewnią szybką regenerację i odbudowę Twoich włosów.

 

W naszej promocji znajdziesz topowe kosmetyki, zapewniające szybką i długotrwałą poprawę kondycji Twoich włosów. Zobacz rekomendowane przez nas kosmetyki w specjalnym katalogu produktów:

 

 

 

grafika_okrag_szczotki_og_300x300px

 

Dodatkowo w naszej ofercie z rabatem 20% znajdziesz doskonałej jakości szczotki do włosów marki Olivia Garden. Dobór odpowiedniej szczotki jest niezwykle ważnym elementem pielęgnacyjnych rytuałów związanych z włosami. W naszej promocji możesz kupić najlepsze szczotki do rozczesywania włosów (Fingerbrush i EcoHair), jak i specjalnie skonstruowane szczotki iBlend, które ułatwiają aplikację kosmetyków odżywczych na włosach, takich jak odżywki i maski.

Dla zapewnienia jeszcze lepszych efektów pielęgnacyjnych przygotowaliśmy dla Was także promocyjne ceny na dwa produkty z oferty sprzętów Fale Loki Koki!

Teraz  z rabatem 20% możecie kupić Profesjonalną prostownicę z podczerwienią No 103 oraz Profesjonalną pielęgnicę No 501 marki Fale Loki Koki oraz kosmetyki do termicznej ochrony włosów i ampułki odbudowujące do pielęgnicy!

 

Promocja trwa od 20 sierpnia do 8 września 2018 r.grafika_okrag_modelka_300x300px

W naszej promocji możecie kupić kosmetyki do pielęgnacji włosów dostępne w sprzedaży detalicznej najlepszych marek fryzjerskich: Artego, Kemon, Montibello, Mila, Davines i Marrakesh oraz produkty marek Olivia Garden i Fale Loki Koki. Rabat dotyczy wybranych produktów z listy, którą znaleźć można TUTAJ, liczba produktów w promocji jest ograniczona.

REGULAMIN PROMOCJI

Wybierz się już dziś do Fale Loki Koki po swoje ulubione produkty i ciesz się pięknymi włosami!

 

 

 

 

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/promocje/przywroc-piekno-twoim-wlosom">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail