52 325 20 00

Klasa patronacka Fale Loki Koki

Klasa patronacka Fale Loki Koki

dsc_0445Nasza organizacja przykłada szczególną wagę do profesjonalizmu i wysokich kompetencji. Dlatego bardzo ważne jest dla nas zaangażowanie w rozwój edukacji młodych fryzjerów, aby w naszej branży pracowali bardzo dobrze wyszkoleni i zaangażowani pracownicy. Uważamy, że stanowi to klucz do zapewnienia pracy młodym ludziom, jak również do rozwoju branży fryzjerskiej.

Porozumienie w sprawie współpracy07

Dnia 21 października 2016 roku w Bydgoszczy podpisaliśmy porozumienie z Zespołem Szkół nr 1 im. Bartłomieja z Bydgoszczy dotyczące programu pilotażowego dla klasy patronackiej firmy Fale Loki Koki. Wsparcie tego typu inicjatyw przyczynia się bezpośrednio do podnoszenia poziomu edukacji i doskonalenia warsztatu zawodowego przyszłych pokoleń fryzjerów. Uwzględniając wymagania współczesnego klienta salonów fryzjerskich pragniemy przekazywać naszą ogromną wiedzę i doświadczenie, zgromadzone przez 27 lat obecności na rynku fryzjerskim.

Uważamy, że warto jest wspierać rozwój umiejętności i kreatywność młodych ludzi oraz pomagać im w budowaniu wysokich kompetencji, aby w życiu zawodowym wykorzystywali w pełni zdobytą wiedzę oraz byli kompetentnymi i odpowiedzialnymi fryzjerami.

W ramach umowy zawartej ze szkołą, Fale Loki Koki wsparły funkcjonowanie klasy patronackiej m.in. poprzez:

– doposażenie pracowni fryzjerskiej w materiały informacyjne i przydatny sprzęt w codziennej praktycznej nauce zawodu;

– wyposażenie każdego ucznia klasy patronackiej w wyprawkę , która pomoże w nauce zawodu;

– materiały szkoleniowe dla nauczycieli, stanowiące bogatą bazę merytoryczną do opracowania pomocy dydaktycznych.

 

Nowe klasy patronackie FALE LOKI KOKI

Postanowiliśmy kontynuować wsparcie procesu dydaktycznego adeptów fryzjerstwa, dlatego od września ubiegłego roku kontynuujemy projekt patronatu Fale Loki Koki w kolejnej klasie w Zespole Szkół nr 1 im. Bartłomieja z Bydgoszczy w Bydgoszczy. Zostało podpisane porozumienie o patronacie firmy nad I klasą Technikum Fryzjerskiego. W tym roku szkolnym do placówek edukacyjnych objętych patronatem dołączył również Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła w Olsztynie. Uczniowie klas pierwszych w obu miastach otrzymali wyprawkę i uczestniczyli w pierwszym profesjonalnym szkoleniu dotyczącym pielęgnacji włosów zorganizowanym przez markę ARTEGO.

dsc01082

dsc_0662_03_2020

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania i szkolenia.

 

Więcej
Klasa patronacka  w  Bydgoszczy

Mimo sytuacji epidemiologicznej  w jakiej wszyscy się znaleźliśmy Zarząd firmy zadecydował o kontynuacji patronatu  FALE LOKI KOKI w II klasie Technikum fryzjerskiego w Zespole Szkół nr 1 w Bydgoszczy . W tych trudnych czasach chcielibyśmy przyczynić się do większego komfortu udziału młodzieży w  zajęciach praktycznych , dlatego  postanowiliśmy przekazać uczniom  pakiet wspierający naukę zawodu . Planujemy już kolejne wydarzenia na rok szkolny 2020/2021 . Do miłego zobaczenia wkrótce.

dav

 

klasa-patronacka-flk-bydgoszcz

Więcej
Szkolenie z marką MONTIBELLO

W dniu 27.11.2019r. klasa patronacka Fale Loki Koki IV Ta uczestniczyła w szkoleniu Perfekcyjna Blondynka. Tym razem uczennice poznały techniki koloryzacji włosów blond, dowiedziały się o bezpiecznej dekoloryzacji Platiblanc oraz o tonowaniu włosów żelami InFlashy Colours. Szkolenie poprowadził jeden z najlepszych trenerów marki MONTIBELLO Oskar Stankiewicz. Niestety było to już nasze ostatnie spotkanie szkoleniowe w ramach pilotażowego programu klasy patronackiej w murach Szkoły. Mamy nadzieję, że patronat Fale Loki Koki przyczyni się do znalezienia wymarzonej  pracy w zawodzie fryzjerki, czego wszystkim uczennicom z całego serca życzymy.

Więcej o produktach MONTIBELLO  znajdziecie na stronie www.montibello.pl

dsc_0199

Więcej
Wiosna z kolorami Milaton!

Dnia 25 kwietnia  2019 r.  klasa patronacka firmy Fale Loki Koki – 3Ta uczestniczyła w szkoleniu „Kolorymetria”.

Dziewczyny uczyły się prawidłowej diagnozy włosa i poznały sposoby na uzyskanie najmodniejszej koloryzacji farbami Milaton.

Szkolenie było poprowadzone przez Bartosza Bronowickiego Dyrektora mila Professional i Katarzynę Olejarczyk Instruktora Mila Professional.

Więcej o produktach Milaton dowiecie się na stronie: www.milapro.eu

mila-szkolenie

Więcej
Forum Szkół 2019

Dnia 26 marca 2019 r.  w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym w Myślęcinku odbyła się IV edycja „Forum Szkół CV 2019” . Tak jak co roku  w  tym wydarzeniu  uczestniczył  Zespół Szkół nr 1  w Bydgoszczy, a szkołę  promowały uczennice klasy patronackiej FALE LOKI KOKI. Stoisko odwiedziło wielu uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych. Była to znakomita okazja,  żeby zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną Szkoły, a szczególnym zainteresowaniem cieszyły się najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku fryzjerskim.

forum-szkol-bydgoszcz

Więcej

Badanie włosów mikrokamerą
Fale Loki Koki klasa patronacka30.11.2016 r. odwiedziliśmy naszą klasę patronacką FALE LOKI KOKI w Zespole Szkół nr 1 w Bydgoszczy. Tematem spotkania było badanie kondycji włosów z zastosowaniem nowoczesnej profesjonalnej mikrokamery.  Prezentację przeprowadziła Pani Halina Elzanowska – ekspert w dziedzinie badania włosów w firmie FALE LOKI KOKI. Wyjaśniła podstawowe zasady użytkowania mikrokamery oraz wskaźniki oceny stanu włosów i skóry głowy, a następnie każda z uczennic mogła w 200-krotnym powiększeniu zobaczyć stan skóry głowy i włosów. Uczennice przekonały się, jak ważne jest to urządzenie w nowoczesnym salonie fryzjerskim, ponieważ umożliwia znalezienie przyczyn problemów skóry głowy i włosów, a jednocześnie pomaga dobrać odpowiednią pielęgnację.

Prezentacja zakończyła się podsumowaniem oraz wręczeniem specjalnych zestawów kosmetyków do pielęgnacji marki MONTIBELLO dla uczennic wyróżniających się swoją wiedzą.

Marki ARTEGO, MONTIBELLO oraz MILA Hair Cosmetics z okazji zbliżających się Mikołajek przygotowały dla wszystkich uczestników spotkania upominki w postaci profesjonalnych zestawów kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Było to już drugie w tym roku szkolnym spotkanie z uczennicami klasy patronackiej FALE LOKI KOKI. Czekamy na kolejne spotkania i szkolenia.

Więcej

Szkolenie z artego
Po raz kolejny  w tym roku szkolnym mogliśmy  spotkać się z  klasą patronacką  FALE LOKI KOKI. 15 maja marka ARTEGO przygotowała dla naszej klasy patronackiej szkolenie z najnowszej kolekcji upięć ślubnych AMOR AMOR. Ciekawe rozwiązania, które pokazała instruktor  marki ARTEGO  Marta  Kateusz-Chludzińska będą na pewno inspiracją w dalszym kształceniu zawodowym.  Uczennice mogły zapoznać się z upięciami w stylu rustykalnym, który  kojarzy się z prostotą, naturą oraz bardzo romantycznym klimatem.

Na koniec szkolenia marka ARTEGO wręczyła wszystkim uczestnikom materiały szkoleniowe.

Dziękujemy za udział w szkoleniu i do zobaczenia!

klasa-patronackaflk_artego klasa-patronackaflk_artego_2

Więcej

Warsztaty  dla nauczycieli  zawodu
W połowie czerwca marka MONTIBELLO gościła w progach Zespołu Szkół nr 1 w Bydgoszczy. Tym razem warsztaty odbyły się dla nauczycieli zawodu. Katarzyna Budka, instruktor marki MONTIBELLO, przekazała uczestnikom szkolenia sekrety dekoloryzacji włosów. Nauczyciele mogli zapoznać się z najnowszą generacją preparatów do dekoloryzacji i rozjaśniania włosów, które zapewniają dużą skuteczność techniczną, a jednocześnie są wyjątkowo delikatne dla włosów i skóry głowy. Było to pierwsze inspirujące i bardzo motywujące dla nauczycieli spotkanie z marką MONTIBELLO w szkole.

Więcej

Szkolenie z marką artego
W przedświątecznym nastroju 19.12.2017 r. odbyło się szkolenie marki ARTEGO zorganizowane dla klasy patronackiej FALE LOKI KOKI. Tematem szkolenia była “Diamentowa odbudowa włosów”, czyli innowacyjna kuracja pielęgnacyjna, która wypełnia i wzmacnia włosy. Uczennice klasy patronackiej mogły przekonać się, jaki wpływ na włosy ma połączenie niezwykłych składników tj. kwasu hialuronowego, kawioru, Wit. E, Wit. PP i aminokwasów.
Szkolenie poprowadził konsultant marki ARTEGO Kamil Wedeł.

Oczywiście oprócz szkolenia w tym pięknym świątecznym czasie nie mogło zabraknąć prezentów przygotowanych przez sieć sklepów fryzjerskich FALE LOKI KOKI. Uczennice otrzymały zestawy produktów do nauki zawodu oraz materiały szkoleniowe marki ARTEGO.

Dziękujemy za spotkanie i już odliczamy czas do kolejnego szkolenia 🙂

Więcej

 

Zespół Szkół nr 1 im. Bartłomieja z Bydgoszczy
ul. Nakielska 11
85-219 Bydgoszcz
zsnr1@bip.oswiata.bydgoszcz.pl
tel. 52 373 18 84
tel. 52 373 35 07
www.zsnr1.bydgoszcz.pl

email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail