Złap okazję na super gogle narciarskie od Fale Loki Koki
Złap okazję na super gogle narciarskie od Fale Loki Koki

Złap okazję na super gogle narciarskie od Fale Loki Koki

Zimowa aura sprzyja szaleństwom na stoku! Przygotuj siebie i swoich bliskich na narciarskie przygody tak, aby bezpiecznie i stylowo spędzić czas zimowych wakacji. Skorzystaj z promocji w sklepach Fale Loki Koki i zdobądź super rabat na stylowe gogle narciarskie!

grafika_okrag_300x300pxZadbaj o swoje włosy przed zimowymi przygodami!

Zimą włosy wymagają szczególnej ochrony. To czas, kiedy wyjątkowo, niezależnie od rodzaju włosa, warto sięgać po wszelkie odżywki bez spłukiwania i olejki. Mimo, że latem obciążają nieco włosy, zimą stanowią doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Zabezpiecz włosy przed złą pogodą i ruszaj przygotowana na stok. Kup profesjonalne kosmetyki naszych marek i zdobądź rabat na stylowe gogle narciarskie marki Solano, na których bez obaw możesz polegać podczas wypoczynku w górach. Jazda na nartach to czysta przyjemność, nie pozwól więc, aby cokolwiek mogło Ci w niej przeszkodzić!

Skorzystaj z naszej promocji!

Odbierz rabat 50% na gogle damskie lub męskie oraz 99% na gogle dziecięce! Wystarczy, że wybierzesz jeden dowolny produkt z naszej oferty, a za gogle zapłacisz mniej!

W promocyjnej ofercie znajdują się produkty naszych marek: Artègo, Montibello, Kemon, Davines, Marrakesh, Mila Pro oraz Clubman. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów promocyjnych.

Super gogle od Fale Loki Koki!

Profesjonalne gogle narciarskie marki Solano pozwolą Tobie i Twoim najbliższym bezpiecznie i komfortowo korzystać z zimowego wypoczynku na stoku.

grafika_google_948x788_v2

Znajdź sklep Fale Loki Koki w Twoim mieście i skorzystaj z promocji:

mapa

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/zlap-okazje-super-gogle-narciarskie-fale-loki-koki">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail