Zapraszamy na targi URODA w Gdańsku!
Zapraszamy na targi URODA w Gdańsku!

Zapraszamy na targi URODA w Gdańsku!

Podczas weekendu 5-6 października 2019 w hali AmberExpo Gdańsku odbędzie się 22 edycja Targów Fryzjersko-Kosmetycznych URODA. Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia Fale Loki Koki w hali B stoisko B-51. Będzie to wyjątkowa okazja do zakupu profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego, narzędzi i akcesoriów do stylizacji włosów w promocyjnych cenach.

PO PROSTU PIĘKNY WEEKEND!
330 firm i marek z Polski oraz zagranicy, możliwość testowania i zakupu produktów w promocyjnych cenach, ponad 50 wydarzeń z udziałem światowej sławy mistrzów sztuki fryzjerstwa i wizażu, emocjonujące konkursy, trendy i nowości, porady ekspertów – 22. edycja gdańskich Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA zapowiada się fantastycznie. Warto tu być!

Na stoiskach targowych prezentowana będzie najnowsza oferta producentów i dystrybutorów zarówno kosmetyków profesjonalnych, jak i kosmetyków do użytku domowego. Impreza odbędzie się w halach wystawienniczych nowoczesnego obiektu AMBEREXPO z podziałem na część branży kosmetycznej i fryzjerskiej.

Tegoroczne targi czynne będą w godzinach:

5 października 2019 | sobota | 10:00 – 18:00
6 października 2019| niedziela | 10:00 – 17:00

Bilety na 22 edycję targów Uroda są już dostępne w sprzedaży. Jeśli chcecie wygodnie dokonać zakupu i nie stać w kolejce, zapraszamy do sklepu internetowego.

Organizatorzy targów Uroda szacują, że w imprezie tej wezmą udział setki marek i firm, dostępne będą tysiące produktów w super cenach, inspiracje, nowości, trendy, pokazy wizażystów i fryzjerów, konkursy i mistrzostwa.

Szczegóły dotyczące programu targów dostępne są na stronie organizatora: www.urodatargi.amberexpo.pl.

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/zapraszamy-targi-uroda-gdansku">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail