Włosy pełne mocy!
Włosy pełne mocy!

Włosy pełne mocy!

grafika_okrag_lisc_300x300pxRegeneracja zniszczonych i osłabionych włosów wymaga profesjonalnej pielęgnacji, dlatego już dziś warto przyjrzeć się ich kondycji i ruszyć im z pomocą. Z tą myślą przygotowaliśmy propozycję kosmetyków do odbudowy włosów dostępnych w naszych sklepach Fale Loki Koki w specjalnej ofercie promocyjnej z rabatem 20%.

Niech Twoje włosy odzyskają pełną moc!

 

  • Nasze włosy po letniej dawce słońca, słonej i chlorowanej wodzie oraz wietrze wymagają odbudowy i wzmocnienia.
  • Włosy pod wpływem promieniowania UVA i UVB płowieją, tracą swoją elastyczność i blask
  • Promieniowanie słoneczne może uszkadzać proteiny włosów i powodować ich matowienie
  • W Fale Loki Koki znajdziesz profesjonalne kosmetyki i UZYSKASZ 20% RABAT na pielęgnacyjne kosmetyki do odbudowy włosów!

Najlepsze efekty w pielęgnacji włosów po letniej dawce negatywnych czynników uzyskasz stosując profesjonalne fryzjerskie kosmetyki do włosów, które dzięki nowoczesnej technologii i naturalnym składnikom zapewnią szybką regenerację i odbudowę Twoich włosów.

W naszej promocji znajdziesz topowe kosmetyki, zapewniające szybką i długotrwałą poprawę kondycji Twoich włosów.

Zobacz rekomendowane przez nas kosmetyki w specjalnym katalogu produktów:

 

Dodatkowo w naszej ofercie z rabatem 20% znajdziesz doskonałej jakości szczotki do włosów marki Olivia Garden.

grafika_okrag_szczotki_og_300x300pxDobór odpowiedniej szczotki jest niezwykle ważnym elementem pielęgnacyjnych rytuałów związanych z włosami. Pamiętaj, że rozczesywanie włosów mokrych zbyt intensywnie, czy też rozczesywanie tak zwanych kołtunów może spowodować rozciągnięcie włosa i trwałe uszkodzenie keratyny, a tym samym pęknięcie włosa.

Dlatego ostrożnie rozczesuj mokre włosy – są one mniej wytrzymałe o 1/3 od suchych. Włosy najlepiej podzielić na sekcje i rozczesywać pasmo po paśmie od końcówek ku nasadzie.

Wybierając odpowiednią szczotkę do rozczesywania włosów, przede wszystkim zwróć uwagę na to, z czego wykonana jest szczotka, najlepiej jeśli będą to materiały naturalne. W naszej promocji możesz kupić najlepsze szczotki do rozczesywania włosów z włosiem dzika – Fingerbrush i wykonane z drewna bambusowego EcoHair, jak i specjalnie skonstruowane szczotki iBlend, które ułatwiają aplikację kosmetyków odżywczych na włosach, takich jak odżywki i maski.

 

 

grafika_okrag_modelka_300x300pxPromocja “Włosy pełne mocy” z rabatem 20% trwa od 26 sierpnia do 21 września 2019 r.

W naszej promocji możecie kupić kosmetyki do pielęgnacji włosów dostępne w sprzedaży detalicznej najlepszych marek fryzjerskich: Artego, Kemon, Montibello, Mila Pro, Davines i Marrakesh oraz produkty marki Olivia Garden. Rabat dotyczy wybranych produktów z listy, którą znaleźć w regulaminie promocji poniżej. Liczba produktów w promocji jest ograniczona.

 

REGULAMIN PROMOCJI

Wybierz się już dziś do Fale Loki Koki po swoje ulubione produkty i ciesz się pięknymi włosami!

Znajdź sklep Fale Loki Koki w Twoim mieście:

mapa

 

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/wlosy-pelne-mocy">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail