52 325 20 00

Walentynki w Fale Loki Koki
Walentynki w Fale Loki Koki

Walentynki w Fale Loki Koki

Pokochaj siebie!

Walentynki związane są z miłością do bliskiej osoby. My zaś zachęcamy, abyście z okazji Święta Zakochanych pokochały siebie!

Zrób sobie prezentvioletvalentine_grafika_okrag

Zadbaj o włosy, to Twój kobiecy atut! Przyjdź w Walentynki do Fale Loki Koki, wybierz swoje dwa ulubione kosmetyki do pielęgnacji lub stylizacji włosów, a otrzymasz rabat 50% na cudowną fioletową szczotkę Olivia Garden.

Fiolet ma moc!

Fiolet to kolor energetyczny i kobiecy. Fiolet ma moc –  tak jak nasza szczotka Olivia Garden z limitowanej edycji Violet Valentine. Twoje włosy docenią jej niezwykłe działanie – pozostawi je wygładzone i błyszczące. To za sprawą połączenia jonizowanych kolców z 100% włosiem dzika.

Słodkie Walentynki

14 luty w naszych sklepach będzie wyjątkowo słodki. Oprócz promocji przygotowaliśmy dla Ciebie słodką NIESPODZIANKĘ! A kto nie lubi niespodzianek? 😉

Skorzystaj z naszej promocji!

Przy zakupie minimum 2 produktów naszych marek otrzymasz rabat 50% na wyjątkową fioletową szczotkę Olivia Garden Supreme Combo Paddle.

W promocji biorą udział produkty do stylizacji i pielęgnacji z oferty detalicznej marek: artego, Montibello, Kemon, Davines, Marrakesh, Mila Pro, Clubman i Beardburys.

Promocja obowiązuje w dniu 14 lutego 2020 lub do wyczerpania zapasów szczotek i nie łączy się z innymi promocjami.

 

Znajdź sklep Fale Loki Koki w Twoim mieście i skorzystaj z oferty:

mapa

 

 

 

 

 

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/walentynki-fale-loki-koki">
Twitter20