Spotkajmy się w Katowicach!
Spotkajmy się w Katowicach!

Spotkajmy się w Katowicach!

Fale Loki Koki od wielu lat są obecne na targach branżowych organizowanych w całej Polsce. Jest to dla nas doskonała okazja, aby spotkać się osobiście z naszymi klientami, zaprezentować produkty i nowości w ofercie, a przede wszystkim, aby budować dobrą współpracę z salonami fryzjerskimi. Tym razem zapraszamy na nasze stoisko na Festiwalu Fryzjerstwa Hair Fair w Katowicach, na którym nie może nas zabraknąć!

Festiwal Fryzjerstwa Hair Fair w Katowicach

Impreza odbędzie się w dniach 1-2 września 2018r. w Katowicach, w obiekcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie na niej najlepszych pokazów gwiazd fryzjerstwa i najnowszych trendów.

Festiwal Hair Fair to wielkie święto fryzjerów – wyjątkowe wydarzenie w branży – tworzone z roku na rok z coraz ciekawszym programem, coraz aktywniejszym udziałem w świecie fryzjerstwa polskiego i coraz większym rozmachem.

Podczas dwóch dni, w najnowocześniejszym obiekcie targowym w Europie, kilkanaście tysięcy sympatyków branży świętuje razem, uczy się i bawią, korzystaj z porad, inspiruje i poznaje nowe, innowacyjne produkty i techniki fryzjerskie.

Zapraszamy na stoisko Fale Loki Koki, gdzie jak zawsze można będzie poznać nasze nowości i skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie dla zwiedzających targi. W tym roku znajdziecie nas na stoisku nr 93.

 

Festiwal odbędzie się w dniach 1-2 września 2018 w Katowicach, w obiekcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego (pl. Sławika i Antalla 1; obok Spodka).

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

sobota 10-18

niedziela 9-17

Fale Loki Koki znajdziecie na stoisku nr 93

18 edycja targów fryzjerskich Hair Fair – sprawdź szczegóły

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/spotkajmy-sie-katowicach">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail