Shadows – nowa kolekcja fryzur Montibello
Shadows – nowa kolekcja fryzur Montibello

Shadows – nowa kolekcja fryzur Montibello

15-11-04-MB-PRET_01_0034

Nowa kolekcja fryzur marki Montibello inspirowana jest jest stylem riwiery francuskiej. Jest w niej świeżość, kobiecość, elegancja i francuski szyk. Według nas to prawdziwy powiew wiosny. Kolekcja przenosi nas w ciepły i wyrafinowany klimat Cannes, Nicei… O to jak o kolekcji opowiedzieli sami jej twórcy:

blond-pink

.

SHADOWS

Gra cieni, które nam ukazuje i towarzyszy nam rysując rożne przestrzenie, w których się poruszamy, wybory, które podejmujemy lub światy, do których się zbliżamy. Niekończące się kontrasty, które rysują nowe formy, dając konsystencję naszemu wizerunkowi i osobowości, ukrywając nas lub ujawniając przed światem. Przestrzeń, którą otwieramy lub zamykamy pod wpływem wzroku innych, w tańcu harmonijnych lub nagłych ruchów, które szukają równowagi, ta upragniona, oryginalna i unikalna przestrzeń, która należy tylko do nas. Kolekcja inspirowana stylem francuskiej Riviery.

ALWAYS ME

15-11-06-MB-INSPIRACION_03_0192_Optymizm i oczywistość, by ponownie określić pewne i mocne piękno, które nie musi nikogo zdobywać, ponieważ już nadało swoje prawa. Wrodzona elegancja i enigmatyczna obecność, która nie przechodzi niedostrzeżona w żadnym rodzaju otoczenia. Współczesne, naturalne i odwieczne materiały, takie jak bawełna, len w punkcie, w którym otrzymują elegancki styl “chic” w kontakcie z kobietą, która  oszałamia. Szeroka paleta tonów intensywnych lub pasteli, które z perfekcyjnością łączy w swoim dniu codziennym. We włosach preferuje formy proste i odświeżone klasyki. Tony złotawe, które przenikają się z beżami, by odejść od matowości i tworzyć gry światła, które transmitują radość i pełne korzystanie z życia.

PROUD OF ME15-11-06-MB-INSPIRACION_05_0263_

Określenie kobiety dumnej z siebie samej, która podąża własnymi ścieżkami. Esencjonalne piękno, które czuć w każdym ruchu, w każdym geście. Wyzwanie i sensualność wyrażone w romantycznej formie i materiałach, które stwarzają zadbany i zmienny wygląd. Niebieski indygo, szarości lub gama surowych tonów, tworzące kontrasty, by spowodować spokoj i rozświetlenie. We włosach – stylizacje romantyczne i proste formy, które podkreślają twarz. Średnie długości, które ujawniają kobiecość ich właścicielki. Brązy, które oscylują miedzy zimnem i ciepłem, z kontrastującymi blondami, które przyciągają wszystkie spojrzenia.

BE UNIQUE

15-11-05-MB-INSPIRACION_04_0039Podążać za impulsami, spoglądać w swoje wnętrze i rozpoznawać jak rożnie się czujemy.  Bezwarunkowo wspierać nasze sposoby i odważyć się tworzyć nowe kody, w których prostota linii i krągłość form i kolorów zajmują naszą przestrzeń. Mieszanka materiałów i tekstur, by przemieniać trudne lub nienaturalne byty. Kontrastowe biele, granaty, czerwienie lub gamy niebieskości w osobistych, wygodnych i kobiecych stylizacjach. We włosach – strzyżenia spersonalizowane i zmienne, które ukazują naszą siłę, definiując ruch przy pomocy wysoko kontrolowanych objętości. Żywe pociągnięcia kolorem, jako przyciągające, strategicznie umieszczone punkty. Unikalne gesty, dla kobiety, która nie boi się wyróżniać.

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/shadows-nowa-kolekcja-fryzur-montibello">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail