52 325 20 00

Promocja Styling bez VAT
Promocja Styling bez VAT

Promocja Styling bez VAT

Już  wkrótce Sylwester, a zaraz po nim – karnawałowe szaleństwa, bale i imprezy. Pomóż spełnić marzenia swoich klientek o wymarzonej sylwestrowej fryzurze z pomocą profesjonalnych kosmetyków do stylizacji. W Fale Loki Koki kosmetyki do stylizacji teraz kupisz w promocji Styling bez VAT w cenach pomniejszonych o podatek VAT!kolo-stylizacje

Zrób jak najlepsze wrażenie na swoich klientkach i spraw, aby ich fryzury zachwycały przez całą sylwestrową noc. W sklepach Fale Loki Koki czeka na Ciebie wyjątkowa oferta na kosmetyki do stylizacji najwyższej jakości naszych marek: artègo, Montibello, Kemon, Mila Pro oraz Beardburys.
Oferta dla salonów Styling bez VAT obowiązuje do 31 grudnia 2019r. Jest to doskonała okazja do zaopatrzenia Twojego salonu w kosmetyki do stylizacji w doskonałych cenach przed najgorętszym okresem w roku już teraz! W naszej promocji otrzymasz lakiery, pianki, żele, gumy, pasty, kremy, balsamy, spray’e, nabłyszczacze, fluidy oraz pozostałe produkty do stylingu.

Oferta skierowana jest wyłącznie do salonów fryzjerskich.
Cena kosmetyków zostaje pomniejszona o wartość podatku VAT. Listę produktów objętych promocją znajdziesz w Regulaminie promocji.

REGULAMIN PROMOCJI

Nie zwlekaj i  już dziś skontaktuj się z Twoim Doradcą Fale Loki Koki!

 

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/promocja-styling-bez-vat-3">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail