Promocja 20% z magazynem Olivia!
Promocja 20% z magazynem Olivia!

Promocja 20% z magazynem Olivia!

oliviaPrzygotuj się na zakupy z 20% rabatem w Fale Loki Koki! W dniach od 8-30 kwietnia wraz z magazynem dla kobiet Olivia przygotowaliśmy dla Was promocję na profesjonalne kosmetyki pielęgnacji włosów. Odwiedź swój sklep Fale Loki Koki i spraw, aby Twoje włosy odżyły na wiosnę! 

Kup magazyn Olivia, w którym znajdziesz kupon rabatowy do Fale Loki Koki. Przyjdź do najbliższego sklepu Fale Loki Koki i kup najlepsze dla siebie profesjonalne kosmetyki do włosów. W naszej promocji możecie kupić produkty do pielęgnacji włosów dostępne w sprzedaży detalicznej najlepszych marek fryzjerskich: Artego, Kemon, Montibello, Mila i Davines.

 

Wiosenne przebudzenie trwa!flk_wiosenne-przebudzenie_600x600px_okrag_kosmetyki

Włosy po zimie wymagają szczególnej troski i regeneracji, aby przywrócić im blask i witalność. Suche powietrze, trudne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne spowodowane noszeniem czapki – to wszystko wpłynęło niekorzystnie na kondycję i stan naszych włosów, które po zimie są często przesuszone, połamane i zniszczone.

Najlepsze efekty w pielęgnacji uzyskasz, stosując profesjonalne fryzjerskie kosmetyki do włosów, które dzięki nowoczesnej technologii i naturalnym składnikom zapewnią szybką regenerację i odbudowę Twoich włosów.

Wybierz się już dziś do Fale Loki Koki po swoje ulubione produkty i ciesz się pięknymi włosami wiosną!

Znajdź sklep Fale Loki Koki w Twoim mieście i skorzystaj z promocji:

mapa

 

REGULAMIN PROMOCJI

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/promocja-20-z-magazynem-olivia">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail