Pielęgnacja PRO na wiosnę z rabatem
Pielęgnacja PRO na wiosnę z rabatem

Pielęgnacja PRO na wiosnę z rabatem

grafika_okrag_300x300px-1Wiosna to wspaniały czas, kiedy wszystko na nowo rozkwita. Spraw swoim włosom odpowiednia pielęgnację, aby były pełne blasku i zdrowia wraz z wiosennym przebudzeniem!

Nadejście wiosny to doskonała okazja, aby po długich miesiącach noszenia czapki na nowo przyjrzeć się kondycji swoich włosów i zadbać o ich zdrowie. Zimą włosy są narażone na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak niskie temperatury, suche powietrze, czy uszkodzenia mechaniczne.

Wymagają one szczególnej troski, abyś mogła wiosna bez skrepowania zdjąć czapkę z głowy. Aby ułatwić Tobie zadanie, przygotowaliśmy specjalny katalog z propozycjami profesjonalnych kosmetyków, które przywrócą witalność Twoim włosom.

 

 

Obejrzyj katalog Pielęgnacja PRO:

W sklepach Fale Loki Koki czeka na Ciebie wyjątkowa promocja!

grafika_okrag_300x300px-2Od 25 marca do 19 kwietnia 2019r. przyjdź do sklepu Fale Loki Koki i kup zestaw profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych,
a przy zakupie jednego produktu otrzymasz

 rabat 50% na drugi!

 

Marzysz o pięknych i zdrowych włosach? Sięgnij po zestawy profesjonalnych kosmetyków, które dzięki unikalnym, specjalistycznie wypracowanym składnikom i formułom zapewnią Twoim włosom wyjątkowe piękno.

Promocja obejmuje kosmetyki do pielęgnacji z oferty detalicznej marek: artègo, Kemon, Montibello, Davines, Mila Pro, Marrakesh, Clubman oraz szczotki Olivia Garden. Rabat dotyczy drugiego produktu w tej samej cenie lub tańszego. Liczba produktów w promocji jest ograniczona.

 

REGULAMIN PROMOCJI

Znajdź sklep Fale Loki Koki w Twoim mieście i skorzystaj ze świątecznej promocji:

mapa

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/pielegnacja-pro">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail