Odwiedź nas na Targach Uroda w Gdańsku!
Odwiedź nas na Targach Uroda w Gdańsku!

Odwiedź nas na Targach Uroda w Gdańsku!

Podczas weekendu 6-7 października 2018 odbędzie się 21 edycja Targów Fryzjersko-Kosmetycznych URODA w hali AmberExpo Gdańsku. Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia Fale Loki Koki w hali B stoisko B-48. Będzie to wyjątkowa okazja do zakupu profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego, narzędzi i akcesoriów do stylizacji włosów w promocyjnych cenach.

Ubiegłoroczna edycja, zarówno w opinii mediów, wystawców i odwiedzających odniosła duży sukces. Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale również są licznie odwiedzane przez klientów indywidualnych, zainteresowanych nowościami pojawiającymi się na rynku. Warsztaty, pokazy, prezentacje oraz szkolenia dla profesjonalistów w doskonały sposób przenikają się z zagadnieniami szeroko pojętej urody. Konsultacje kosmetyczek, wizażystów, stylistów i fryzjerów to okazji do wypróbowania nowych kosmetyków, a także możliwość dokonania atrakcyjnych zakupów.

Na stoiskach targowych prezentowana będzie najnowsza oferta producentów i dystrybutorów zarówno kosmetyków profesjonalnych, jak i kosmetyków do użytku domowego. Impreza odbędzie się w halach wystawienniczych nowoczesnego obiektu AMBEREXPO z podziałem na część branży kosmetycznej i fryzjerskiej.

Tegoroczne targi czynne będą w godzinach:

6 października 2018 | sobota | 10:00 – 18:00
7 października 2018| niedziela | 10:00 – 17:00

Bilety na 21 edycję targów Uroda są już dostępne w sprzedaży. Jeśli chcecie wygodnie dokonać zakupu i nie stać w kolejce, zapraszamy do sklepu internetowego.

Organizatorzy targów Uroda szacują, że w imprezie tej wezmą udział setki marek i firm, dostępne będą tysiące produktów w super cenach, inspiracje, nowości, trendy, pokazy wizażystów i fryzjerów, konkursy i mistrzostwa.

Szczegóły dotyczące programu targów dostępne są na stronie organizatora: www.urodatargi.amberexpo.pl.

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/odwiedz-nas-targach-uroda-gdansku">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail