Fale Loki Koki – sieć sklepów fryzjerskich na medal!
Fale Loki Koki – sieć sklepów fryzjerskich na medal!

Fale Loki Koki – sieć sklepów fryzjerskich na medal!

Fale Loki Koki to największa sieć sklepów fryzjerskich w Polsce, która corocznie nagradzana jest prestiżowymi tytułami. Wysoki jakościowo i zróżnicowany asortyment, troska o najwyższy poziom obsługi Klienta oraz innowacyjność zaważyły o przyznaniu marce Fale Loki Koki kolejno tytułów: Dobra Marka 2013, Laur Konsumenta  – Odkrycie 2014 oraz Laur Konsumenta 2015.

  • Dobra Marka to ogólnopolski program mający na  celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Tytułem Dobrej Marki oznaczono Fale Loki Koki w 2013 roku.
  • Laur Konsumenta  – Odkrycie Roku to kategoria stworzona z myślą o produktach i usługach nowych, innowacyjnych i funkcjonujących na rynku stosunkowo niedługo, a osiągających już sukcesy. Wyróżnienie to otrzymują tylko nieliczne firmy czy producenci. Tytuł nadano marce Fale Loki Koki w 2014 roku.
  • Laur Konsumenta to to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach.   Odznaczenie uznające markę Fale Loki Koki za najbardziej popularną i najchętniej polecaną sieć hurtowni fryzjerskich w Polsce nadano w 2015 roku.

Fale Loki Koki od lat konsekwentnie troszczy się o zadowolenie Swoich Klientów. Nadawane marce tytuły w ogólnopolskich plebiscytach to dowód na to, że jej wizerunek wciąż się wzmacnia i co ważne – nie słabnie. Ostatnia z przyznanych nagród – Złoty Laur Konsumenta 2015 – jest potwierdzeniem dobrze obranych działań, zmierzających między innymi do optymalizacji jakości obsługi Klienta. Wszystko po to, by Klienci Fale Loki Koki byli zadowoleni i chętnie wracali do sklepów po profesjonalne porady oraz produkty do włosów.

Dobra Marka 2013Odkrycie 2014Laur Konsumenta 2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/odkrycie-roku-2014-laur-klienta-dla-fale-loki-koki">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail