Oddychaj bezpiecznie w Twoim salonie!
Oddychaj bezpiecznie w Twoim salonie!

Oddychaj bezpiecznie w Twoim salonie!

Dołącz do najlepszych salonów fryzjerskich w Polsce i zawalcz z nami o czyste powietrze w Twoim otoczeniu!

Zła jakość powietrza, która nas otacza ma bezpośredni wypływ na to jakim powietrzem oddychamy w pracy, w domu, czy podczas spędzania wolnego czasu. Ma to zasadniczy wpływ na zdrowie nas wszystkich. Dziś nie wystarczy pozamykać okna czy włączyć klimatyzację żeby bezpiecznie oddychać. Dodatkowo w salonach fryzjerskich występują opary chemii fryzjerskiej, aerozoli, a przede wszystkim pył włosowy unoszący się w każdym salonie.

Skala zanieczyszczenia powietrza osiągnęła dziś bezprecedensowy poziom, pogrążona w smogu jest niemal cała Europa, a Polska jeżeli chodzi o jakość powietrza zajmuje w Europie niechlubne ostatnie miejsce.

Jakie jest nasze rozwiązanie?

okragProponujemy Wam rozwiązanie IOXY, które zagwarantuje profesjonalne oczyszczanie powietrza w Waszych salonach fryzjerskich. IOXY to profesjonalne urządzenia oczyszczające powietrze z zanieczyszczeń chemicznych, bakteryjnych, alergenów oraz pyłów i kurzu. W naszej ofercie znajdziecie dwa urządzenia o różnej wydajności, które możecie wybrać zgodnie z potrzebami Waszego salonu.

Kto szczególnie powinien wynająć urządzenie IOXY?: Palacze, firmy mające swoje siedziby bezpośrednio przy ulicach, alergicy, osoby pracujące z chemią.

Co zyskujesz?

Oprócz czystego powietrza, które trafi do Twoich płuc już parę minut po włączeniu IOXY, kolejną namacalną rzeczą, jaką można zauważyć korzystając z tego wyjątkowego urządzenia będzie prawie całkowity brak kurzu. Oczyszczanie powietrza z kurzu to niejako skutek uboczny pracy IOXY. Bez pardonu można powiedzieć, że w zamkniętym pomieszczeniu, w którym pracuje IOXY kurz zbiera się dwukrotnie wolniej.

Urządzenia IOXY możesz wynająć już od 85 zł netto miesięcznie.

Skontaktuj się ze swoim Doradcą Fale Loki Koki, aby uzyskać więcej informacji.

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy na stronie www.zdrowepowietrze.biz

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/oddychaj-bezpiecznie">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail