3 pomysły na andrzejkową stylizację z Kemon AND
3 pomysły na andrzejkową stylizację z Kemon AND

3 pomysły na andrzejkową stylizację z Kemon AND

Impreza andrzejkowa zbliża się dużymi krokami, warto zatem z wyprzedzeniem przemyśleć odpowiednią stylizację. Andrzejki to okazja, kiedy sprawdzą się zarówno odważne i fantazyjne fryzury, jak i dobrze wykonane klasyki. Obecnie trendy sprzyjają prostocie i naturalności.

Wraz ze stylistą marki Kemon, Szymonem Niemczyńskim, proponujemy Wam trzy proste lecz efektowne stylizacje, które doskonale sprawdzą się na wieczorne wyjście. Wybierz tę odpowiednią dla siebie i wypróbuj ją już dziś.

Wszystkie fryzury zostały wykonane z użyciem kosmetyków do stylizacji z linii Kemon AND.

Nr 1 Subtelne fale – romantyczna i kobieca fryzura, która zapewni Twoim włosom objętość

Przy wykonywaniu tej fryzury należy pamiętać, aby od samego początku nadawać fryzurze objętość. W tym celu używamy pianki Kemon And Vol Foam 43. Przed użyciem prostownicy należy zabezpieczyć włosy przed wysoką temperaturą preparatem ochronnym Heat Spray 25. Za pomocą prostownicy uzyskujemy delikatne fale. Efekt końcowy podkreśli pasta Satin Paste 32. Pamiętajcie, aby utrwalić fryzurę lakierem Vamp Spray 44, by efekt utrzymał się przez całą noc.

Kosmetyki użyte do tej stylizacji:

Nr 2. Proste i gładkie w stylu glamour – doskonałe połączenie klasy i elegancji

W celu uzyskania objętości rozpocznij stylizację od nałożenia Body Fluid 14. Dokładnie rozczesz włosy i podziel na równe sekcje, a następnie nałóż na nie wałki (doskonałym i szybkim rozwiązaniem jest użycie wałków indukcyjnych Fale Loki Koki).  Następnie spryskaj włosy Vol Spray 34, co usztywni włosy i spotęguje ich objętość. Aplikacja Shine Spray 06 nada włosom silnego połysku, a całej fryzurze bardziej okazjonalnego charakteru. Tak wystylizowana fryzura utrzyma się przez cały wieczór szaleństw i tańców.

 

Kosmetyki użyte do tej stylizacji:

Nr 3. Efekt mokrych włosów – na wyjścia z charakterem

Tę stylizację rozpoczyna od aplikacji Gel Wax 45 w celu nadania włosom połysku, kształtu i sprężystości. Za pomocą rąk i grzebienia nadajemy fryzurze pożądany kształt, wygładzając je i zaczesując do tyłu. Efekt mokrych włosów uzyskasz za pomocą Fix Spray 55, który dodatkowo utrwali uczesanie. Wyjściowy charakter i połysk tej stylizacji zapewni Shine Spray 06, którym należy spryskać całe włosy. W wersji wieczorowej dodaj do tego szminkę w Twoim ulubionym mocnym kolorze, a Twoja stylizacja nie pozostanie niezauważona.

Produkty do stylizacji marki Kemon już dziś możesz kupić w świątecznej promocji w sklepach Fale Loki Koki.

 

 

 

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/inspiracje-andrzejkowe-kemon">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail