Darmowe badanie włosów Chojnice i Konin!
Darmowe badanie włosów Chojnice i Konin!

Darmowe badanie włosów Chojnice i Konin!

Odwiedź sklepy Fale Loki Koki w Chojnicach i w Koninie w dniach 3-7 czerwca 2019r. i skorzystaj z bezpłatnego badania kondycji włosów mikrokamerą, a także z promocji 50% na drugi profesjonalny kosmetyk do włosów. Weź udział w badaniu, wysłuchaj indywidualnych porad, dowiedz się wszystkiego na temat właściwej pielęgnacji oraz dobierz najlepsze dla siebie profesjonalne kosmetyki fryzjerskie z rabatem. Promocja dotyczy kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów z oferty detalicznej marek: Artego, Kemon, Montibello, Mila, Davines, Clubman oraz Marrakesh!

 • GDZIE?

  Sklep Fale Loki Koki w Chojnicach przy ul. Kościuszki 28

  Sklep Fale Loki Koki w Koninie przy ul. Spółdzielców 27

 • KIEDY?

  Od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia sklepów w dniach 3-7 czerwca 2019r.

 • CO?

  Bezpłatne badanie włosów i skóry głowy oraz promocja drugi kosmetyk za 50% ceny!

flk_dbamy-o-wlosy_okrag_300x300px-3Badanie włosów i skóry głowy

Ocena kondycji włosów oraz określenie ich cech charakterystycznych bywają czasem kłopotliwe. Jest to natomiast niezbędne do tego, by dobrać do nich najlepszą codzienną pielęgnację oraz zapewnić im właściwe produkty do stylizacji. W przypadku wątpliwości rozwiązaniem jest wykonanie badania włosów za pomocą mikrokamery. Pozwala to na ocenę stanu skóry głowy, stopnia jej zanieczyszczenia, gęstości włosów oraz mikrokrążenia skóry głowy. Badanie mikrokamerą jest bezbolesne i nieinwazyjne – do powierzchni skóry głowy przykłada się jedynie mikrokamerę.

Bezpłatne badanie kondycji włosów i skóry głowy w sklepach Fale Loki Koki wykonywane jest z zastosowaniem nowoczesnej mikrokamery, która umożliwia przeprowadzenie analizy na żywo za pomocą wysokiej jakości monitora HD. Zarówno badający, jak i badany, na bieżąco obserwują obraz pojawiający się na ekranie.

Wymienne końcówki optyczne, które posiadamy, umożliwiają szybką i szczegółową ocenę skóry i włosów oraz ich niedoskonałości.  Możemy wykonać badanie soczewką powiększającą obraz 200-krotnie, co pozwala nam określić rodzaj i kondycję zarówno włosów, jak i skóry głowy. Dzięki zastosowaniu soczewki fluorescencyjnej możemy zaobserwować proces wytwarzania sebum na skórze głowy i ewentualne problemy z tym związane. Końcówka makro pokazuje nam obszary przerzedzenia włosów i łysienia.

Dzięki informacjom uzyskanym od naszych ekspertów podczas badania dowiesz się, jaki jest typ Twoich włosów i skóry głowy oraz jak prawidłowo je pielęgnować, aby były piękne i zdrowe.

Odkryj radość z posiadania pięknych i zdrowych włosów z Fale Loki Koki!

Przyjdź do sklepu Fale Loki Koki w Chojnicach:kolko

ul. Kościuszki 28
89-600 Chojnice
Tel. 52 336 02 52
Tel. 505 036 761
e-mail: chojnice1@falelokikoki.pl
Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00-17.00

Przyjdź do sklepu Fale Loki Koki w Koninie:

ul. Spółdzielców 27
62-510 Konin
tel.: 63 245 82 40
tel.kom.: 667 159 345
e-mail: konin1@falelokikoki.pl
Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00-17.00

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/darmowe-badanie-wlosow-chojnice-konin">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail