AVALON – premierowa kolekcja polskich Instruktorów marki Kemon
AVALON – premierowa kolekcja polskich Instruktorów marki Kemon

AVALON – premierowa kolekcja polskich Instruktorów marki Kemon


portret_0222W związku ze zbliżającą się premierą kolekcji stylizacji AVALON, polskich instruktorów marki Kemon, zapytaliśmy Andrzeja Kawuloka – dyrektora artystycznego marki – o kilka szczegółów dotyczących tego wydarzenia.

Avalon (7)

 

.Czym inspirowaliście się przy tworzeniu kolekcji?

Inspiracją przy tworzeniu najnowszej kolekcji jest oczywiście moda. Współpracowaliśmy ze świetną stylistką Walerią Tokarzewską-Karaszewicz, która bardzo nam pomogła w kwestii decyzji co do samej mody. Wspólnie zdecydowaliśmy  które nurty najlepiej odzwierciedlą nasze założenia – bo jak wiadomo nurty w modzie to coś więcej niż tylko jeden styl. Kierunków jest wiele a nas interesowały tylko te najbardziej charakterystyczne. Zdecydowaliśmy się na  „Lata 60” oraz „Styl Wiktoriański”.

.

Skąd pomysł na stworzenie własnej, polskiej kolekcji?  

.

Avalon (3)

Grono stylistów Kemon (Instruktorów) to grupa ludzi niesamowAvalon (1)icie kreatywnych. Są świetni w tym co robią, dlatego warto dzielić się z innymi naszymi pomysłami. Styl pracy, który obieramy od dawna jest bardzo charakterystyczny. Sami klienci również bardzo tęsknili za naszymi autorskimi pracami co tym bardziej
popchnęło nas do działań.

.

.

.

Dlaczego AVALON?  Z czym należy kojarzyć ten projekt ?

.

Sam AVALON to mAvalon (5)istyczna wyspa zwana ziemią kobiet – co także ma tu swoje znaczenie. W pracy koncentrowaliśmy się na pokazaniu dwóch odmiennych stylów – oba mocno podkreślające kobiece piękno:

Avalon (2)

„Lata 60” – czyli lekkie, miękkie, okrągłe kształty z bardzo kontrolowaną objętością oraz kolory wyraźne lecz pastelowe , pudrowe. Podkreślające kobiecość, delikatność. „Styl Wiktoriański” – bardziej zdecydowane kształty z dużym ruchem oraz dynamiką, dysproporcje w długościach, mocne kolory w wyraźnych chłodnych odcieniach.

.

Kolekcja będzie miała swoją premierę podczas tegorocznych Targów LOOK w Poznaniu. Czego mogą spodziewać się goście pokazu kolekcji AVALON ?

Premiera Kolekcji ma być mieszanką show oraz pokazu fryzjerskiego. Przygotowujemy coś naprawdę wielkiego – sporo efektów oraz mnóstwo artystycznych inspiracji. Przedstawimy dużo pracy na scenie, ale również skupimy się na artystycznym show oprawionym niesamowitymi akcentami. Pojawią się piękne wizualizacje, chwytająca za emocje muzyka no i oczywiście genialna choreografia . Będą to dwie godziny naładowane dużą dawką energii, Avalon (4)inspiracji i emocji.

.

Kto współtworzył kolekcję ? Jak układała się Wasza współpraca?

Wszyscy Styliści Kemon uczestniczyli w tworzeniu najnowszej kolekcji  AVALON . Takie spotkania są niesamowicie inspirujące. Zamykając taką wielką mieszankę ludzi i charakterów w jednym miejscu można spodziewać się tylko jednego – sukcesu.

 

 

 

Facebook20
Google+20
https://falelokikoki.pl/aktualnosci/avalon-premierowa-kolekcja-polskich-instruktorow-marki-kemon">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail