Klasa patronacka Fale Loki Koki

Klasa patronacka Fale Loki Koki

dsc_0445Nasza organizacja przykłada szczególną wagę do profesjonalizmu i wysokich kompetencji. Dlatego bardzo ważne jest dla nas zaangażowanie w rozwój edukacji młodych fryzjerów, aby w naszej branży pracowali bardzo dobrze wyszkoleni i zaangażowani pracownicy. Uważamy, że stanowi to klucz do zapewnienia pracy młodym ludziom, jak również do rozwoju branży fryzjerskiej.

Porozumienie w sprawie współpracy07

Dnia 21 października 2016 roku w Bydgoszczy podpisaliśmy porozumienie z Zespołem Szkół nr 1 im. Bartłomieja z Bydgoszczy dotyczące programu pilotażowego dla klasy patronackiej firmy Fale Loki Koki. Wsparcie tego typu inicjatyw przyczynia się bezpośrednio do podnoszenia poziomu edukacji i doskonalenia warsztatu zawodowego przyszłych pokoleń fryzjerów. Uwzględniając wymagania współczesnego klienta salonów fryzjerskich pragniemy przekazywać naszą ogromną wiedzę i doświadczenie, zgromadzone przez 27 lat obecności na rynku fryzjerskim.

Uważamy, że warto jest wspierać rozwój umiejętności i kreatywność młodych ludzi oraz pomagać im w budowaniu wysokich kompetencji, aby w życiu zawodowym wykorzystywali w pełni zdobytą wiedzę oraz byli kompetentnymi i odpowiedzialnymi fryzjerami.

W ramach umowy zawartej ze szkołą, Fale Loki Koki wsparły funkcjonowanie klasy patronackiej m.in. poprzez:

– doposażenie pracowni fryzjerskiej w materiały informacyjne i przydatny sprzęt w codziennej praktycznej nauce zawodu;

– wyposażenie każdego ucznia klasy patronackiej w wyprawkę , która pomoże w nauce zawodu;

– materiały szkoleniowe dla nauczycieli, stanowiące bogatą bazę merytoryczną do opracowania pomocy dydaktycznych.

 

klasa patronacka

 


Badanie włosów mikrokamerą

Fale Loki Koki klasa patronacka30.11.2016 r. odwiedziliśmy naszą klasę patronacką FALE LOKI KOKI w Zespole Szkół nr 1 w Bydgoszczy. Tematem spotkania było badanie kondycji włosów z zastosowaniem nowoczesnej profesjonalnej mikrokamery.  Prezentację przeprowadziła Pani Halina Elzanowska – ekspert w dziedzinie badania włosów w firmie FALE LOKI KOKI. Wyjaśniła podstawowe zasady użytkowania mikrokamery oraz wskaźniki oceny stanu włosów i skóry głowy, a następnie każda z uczennic mogła w 200-krotnym powiększeniu zobaczyć stan skóry głowy i włosów. Uczennice przekonały się, jak ważne jest to urządzenie w nowoczesnym salonie fryzjerskim, ponieważ umożliwia znalezienie przyczyn problemów skóry głowy i włosów, a jednocześnie pomaga dobrać odpowiednią pielęgnację.

Prezentacja zakończyła się podsumowaniem oraz wręczeniem specjalnych zestawów kosmetyków do pielęgnacji marki MONTIBELLO dla uczennic wyróżniających się swoją wiedzą.

Marki ARTEGO, MONTIBELLO oraz MILA Hair Cosmetics z okazji zbliżających się Mikołajek przygotowały dla wszystkich uczestników spotkania upominki w postaci profesjonalnych zestawów kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Było to już drugie w tym roku szkolnym spotkanie z uczennicami klasy patronackiej FALE LOKI KOKI. Czekamy na kolejne spotkania i szkolenia.

 

 

 

Szkolenie z artego

Po raz kolejny  w tym roku szkolnym mogliśmy  spotkać się z  klasą patronacką  FALE LOKI KOKI. 15 maja marka ARTEGO przygotowała dla naszej klasy patronackiej szkolenie z najnowszej kolekcji upięć ślubnych AMOR AMOR. Ciekawe rozwiązania, które pokazała instruktor  marki ARTEGO  Marta  Kateusz-Chludzińska będą na pewno inspiracją w dalszym kształceniu zawodowym.  Uczennice mogły zapoznać się z upięciami w stylu rustykalnym, który  kojarzy się z prostotą, naturą oraz bardzo romantycznym klimatem.

Na koniec szkolenia marka ARTEGO wręczyła wszystkim uczestnikom materiały szkoleniowe.

Dziękujemy za udział w szkoleniu i do zobaczenia!

klasa-patronackaflk_artego klasa-patronackaflk_artego_2

 

Warsztaty  dla nauczycieli  zawodu

W połowie czerwca marka MONTIBELLO gościła w progach Zespołu Szkół nr 1 w Bydgoszczy. Tym razem warsztaty odbyły się dla nauczycieli zawodu. Katarzyna Budka, instruktor marki MONTIBELLO, przekazała uczestnikom szkolenia sekrety dekoloryzacji włosów. Nauczyciele mogli zapoznać się z najnowszą generacją preparatów do dekoloryzacji i rozjaśniania włosów, które zapewniają dużą skuteczność techniczną, a jednocześnie są wyjątkowo delikatne dla włosów i skóry głowy. Było to pierwsze inspirujące i bardzo motywujące dla nauczycieli spotkanie z marką MONTIBELLO w szkole.

davszkolenie-montibello_3dav

 

Zespół Szkół nr 1 im. Bartłomieja z Bydgoszczy
ul. Nakielska 11
85-219 Bydgoszcz
zsnr1@bip.oswiata.bydgoszcz.pl
tel. 52 373 18 84
tel. 52 373 35 07
www.zsnr1.bydgoszcz.pl

email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail