Fotorelacje z konkursów

Fotorelacje z konkursów

„Kobieta na krańcu świata”

Pod koniec  stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Toruniu odbył się konkurs fryzjerski  pt. „Kobieta krańcu świata”

„Fryzury inspirowane tematyką lat dwudziestych i trzydziestych XX w.”

Pod koniec listopada 2016 r. po raz  czternasty w Zespole Szkół Zawodowych im. Zesłańców Sybiru w Kaliszu odbył się Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski, tematyką konkursu było 20-lecie międzywojenne.

„Fryzjerska Odyseja”

Na początku listopada 2016 r.  w Zespole Szkół nr 21 w Warszawie miał miejsce finał  I Ogólnopolskiego Konkursu Fryzur Historycznych „Fryzjerska Odyseja” pt. Panna młoda na przestrzeni wieków 1890 – 1980.

„Glamour Look- upięcia, warkocze, plecionki”

W dniu 1 grudnia 2016 r. szyk, styl i glamour zawitał w progi I Technikum Poligraficzno-Usługowego w Wyszkowie, a to za sprawą Regionalnego Konkursu Stylizacji Fryzjerskiej „Glamour Look- upięcia, warkocze, plecionki”.

Nowoczesne fryzury ślubne

18 maja 2016 roku kilkudziesięciu młodych fryzjerów z terenu całej Polski wzięło udział w konkursie fryzjerskim zorganizowanym przez Regionalne Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Brodnicy. To już piąta edycja konkursu, której motywem przewodnim były „Nowoczesne fryzury ślubne”.

VII Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski

VII Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski pod honorowym patronatem Prezydenta  Olsztyna którego organizatorem jest Zespół Szkół Ekonomiczno – Handlowych w Olsztynie . Zaproszeni goście oraz uczniowie szkoły mogli oglądać  zmagania przyszłych fryzjerów i podziwiać ich kreatywność  podczas wykonywania fryzur wieczorowych,  modelowania klasycznych fryzur męskich oraz kreatywnych fryzur męskich i damskich.

„Młody mistrz fryzjerstwa”

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Grota-Roweckiego 64 i Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru  w Sosnowcu było organizatorem  I edycji  Ogólnopolskiego Konkursu „Młody mistrz fryzjerstwa”. Młodzi adepci fryzjerstwa startowali w dwóch konkurencjach: pierwsza Ekstrawagancja Stylu obejmowała artystyczne modelowanie bądź upięcie na główce, druga wykonanie fryzury inspirowanej krainą wiecznej zmarzliny i niepodzielnie królującej tam Królowej Śniegu. 

Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Mody Fryzjerskiej w Bydgoszczy

SWEET  DREAMS Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Mody Fryzjerskiej w Bydgoszczy. Pod takim tytułem na początku  marca br. odbyła się V Edycja Festiwalu organizowanego przez Zespół Szkół nr 1 w Bydgoszczy. Szczególne emocje wzbudziła  uroczysta gala jubileuszowa która odbyła się w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy , gdzie uczestnicy festiwalu i zaproszeni goście podziwiali konkursowe stylizacje i występy muzyczne. 

W krainie baśni i legend

Po raz czwarty aula Zespołu Szkół Ochrony Środowiska w Lesznie zamieniła się  w kuźnię młodych adeptów sztuki fryzjerskiej. W styczniu  br.  zorganizowano międzyszkolny konkurs fryzjerski pod hasłem „W krainie baśni i legend”.

Kolorowe lata 50-te w Głogowie

 17.12.2015 r.  w Zespole Szkol z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie odbyła się VI edycja  Festiwalu Sztuki Fryzjerskiej „Fryz-Art.” Podczas dwugodzinnego festiwalu uczestnicy i widzowie mogli przenieść się w kolorowe lata.50-te

Ślubne inspiracje w Kaliszu

Pod koniec listopada już po raz trzynasty Zespół Szkół Zawodowych im. Zesłańców Sybiru był gospodarzem konkursu fryzjerskiego. Uczniowie szkół z południowej Wielkopolski sprawdzili nie tylko swoje rzemieślnicze umiejętności, ale także swoją kreatywność.

Sylwester przyszłości w Tarnowskich Górach

W połowie listopada w Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach odbył się Szkolny Konkurs Fryzjerski pod hasłem „Sylwester 2055”.

Fryzjerska Odyseja w Warszawie

28 października br. w Zespole Szkół nr 21 w Warszawie odbył się finał II Międzyszkolnego Konkursu Fryzur Historycznych „Fryzjerska Odyseja” pt. Ikony mody i stylu lat 40-tych i 50-tych XX wieku.

email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail