Ostatni odcinek Ostrego Cięcia w tym sezonie

Dobiega końca 5 sezon naszego fryzjerskiego programu „Ostre Cięcie”, którego głównymi prowadzącymi są Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt. Zarówno ten sezon jak wszystkie minione są niewątpliwym sukcesem. Nikt się nie spodziewał, że program doczeka się aż 5 sezonów! Czy naszym ekspertom udało się odmienić obliczę polskiego fryzjerstwa? Myślimy, że w jakimś stopniu na pewno. Program wykształcił też nowy stosunek do zawodu fryzjera. Dzięki odcinkom, które mieliśmy szansę oglądać, wiemy już, że jest to ambitny zawód, wymagający ciągłego doskonalenia ale też pasji oraz talentu.

W ostatnim odcinku  5 sezonu „Ostrego Cięcia” Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zawitali do Świnoujścia – ulubionego miejsca wypoczynku licznych sąsiadów zza zachodniej granicy.
Dobre salony fryzjerskie nie narzekają na brak klientów, tym bardziej, że liczne ich grono to nasi niemieccy sąsiedzi. Dlaczego zatem salon „Styl” ma problemy i nie radzi sobie najlepiej? Nasi eksperci szybko znajdują przyczynę w zaniedbanym wyglądzie wnętrza salonu oraz niestety w sporych brakach szkoleniowych. Pojawił się też inny problem. Okazuję się, że znajomość języka niemieckiego w takim mieście, jak Świnoujście znacznie poszerza perspektywy a jego brak wręcz przeciwnie. Fryzjerki muszą pokonać barierę językową, aby zrozumieć oczekiwania licznych, niemieckich klientek. W tym ostatnim już odcinku piątego sezonu pojawi się muzyczna gwiazda, która zadecyduje o przyznaniu rekomendacji salonowi „Styl”. Jak się potoczą losy fryzjerek ze Świnoujścia? Tego Wam już nie zdradzimy, zobaczcie sami!

Zapraszamy!