WOŚP i Fale Loki Koki – razem bijemy rekord świata!
WOŚP i Fale Loki Koki – razem bijemy rekord świata!

WOŚP i Fale Loki Koki – razem bijemy rekord świata!

16 października wspólnie spróbujemy stanąć do walki o nowy rekord świata – a to wszystko po to, aby spopularyzować ważny temat udzielania pierwszej pomocy. Fale Loki Koki razem z WOŚP pobije rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób!

To właśnie 16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku WOŚP organizuje rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Celem jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy. W 2017 roku w akcji wzięło 85 100 uczestników. Jak będzie w tym roku? To zależy również od nas!

Sytuacja w której zaistnieje potrzeba udzielenia komuś pomocy może się wydarzyć wszędzie: na dworcu, w parku, na imprezie firmowej, w sklepie Fale Loki Koki. Warto wiedzieć jak zachować się w sytuacji kryzysowej, jak udzielić pomocy. Przez co uczestnictwo w tym wydarzeniu jest wartością samą w sobie.

Zobacz, co Jurek Owsiak mówi o tym wydarzeniu:

 

Nasi pracownicy 16 października o godz. 12:00 przez pół godziny wykonywać będą resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie w wybranych sklepach Fale Loki Koki oraz w siedzibie naszej firmy.

Więcej o akcji dowiesz się na stronie WOŚP: www.wosp.org.pl

Facebook20
Google+20
http://falelokikoki.pl/aktualnosci/wosp-i-fale-loki-koki-razem-bijemy-rekord">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail