Świętuj z nami otwarcie nowego sklepu w Gliwicach!
Świętuj z nami otwarcie nowego sklepu w Gliwicach!

Świętuj z nami otwarcie nowego sklepu w Gliwicach!

Świętuj z nami otwarcie nowego sklepu Fale Loki Koki w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 52! Zapraszamy już dziś do zakupów i skorzystania z promocji, którą przygotowaliśmy dla Was z tej okazji.

Odwiedź nasz nowy sklep 24 maja i skorzystaj z bezpłatnego badania kondycji włosów z zastosowaniem nowoczesnej mikrokamery. Wysłuchaj indywidualnej porady naszego eksperta i wybierz dla siebie najlepsze profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów.kosmetyki

Skorzystaj z naszej promocji na zakup poleconych przez eksperta kosmetyków.

Kup jeden profesjonalny kosmetyk, a na drugi produkt w tej samej cenie lub tańszy otrzymasz rabat 50%.

Promocja trwa od 17 do 27 maja 2017r. i dotyczy produktów dostępnych w sprzedaży detalicznej, a obejmuje kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji włosów marek: Artego, Kemon, Montibello, Davines i Mila.

 

kamera

 

Ocena kondycji włosów oraz określenie ich cech charakterystycznych  bywa czasem kłopotliwe. Jest natomiast niezbędne do tego, by dobrać do nich najlepszą pielęgnację oraz zapewnić im właściwe produkty do stylizacji. W przypadku wątpliwości rozwiązaniem jest wykonanie badania włosów za pomocą mikrokamery. Urządzenie to powiększa obraz 200-krotnie, co pozwala określić rodzaj i kondycję zarówno włosów, jak i skóry głowy. Nie zwlekaj więc i skorzystaj z badania!

 

 

Zapraszamy do nowego sklepu w Gliwicach:

ul. Zwycięstwa 52

44-100 Gliwice

tel. 667 159 153

e-mail: gliwice1@grupa.polwell.pl

Godziny otwarcia:

pn.–pt. 9:00–18:00

sob. 10:00–14:00

 

Facebook20
Google+20
http://falelokikoki.pl/aktualnosci/otwarcie-nowego-sklepu-gliwice">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail