Odwiedź nas na targach Hair Forum w Katowicach!
Odwiedź nas na targach Hair Forum w Katowicach!

Odwiedź nas na targach Hair Forum w Katowicach!

Fale Loki Koki od wielu lat są obecne na targach branżowych organizowanych w całej Polsce. Jest to dla nas doskonała okazja, aby spotkać się osobiście z naszymi klientami, zaprezentować produkty i nowości w ofercie, a przede wszystkim, aby budować dobrą współpracę z salonami fryzjerskimi. W tym roku mogliście nas spotkać m.in. na targach Look w Poznaniu, czy targach Uroda w Gdańsku. Przed nami ostatnie tego typu duże wydarzenie w 2017 roku – Festiwal Fryzjerstwa Hair Fair w Katowicach, na którym także nie może nas zabraknąć!

Festiwal Fryzjerstwa Hair Fair w Katowicach

Impreza, którą poprowadzi Conrado Moreno odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2017 r. w Katowicach, w obiekcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie na niej najlepszych pokazów gwiazd fryzjerstwa i najnowszych trendów.

Zapraszamy na stoisko Fale Loki Koki, gdzie jak zawsze można będzie poznać nasze nowości i skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie dla zwiedzających targi. Na nietuzinkowe pokazy kolekcji fryzur zapraszają także topowe marki z oferty Fale Loki Koki.

Styliści Akademii Artègo na scenie w Katowicach zaprezentują wyjątkową kolekcję „Pryzmat”. Montibello pokaże kolekcję fryzur HAIRSONALITY. Marka Kemon zaprasza na pokaz stylizacji wieczorowych, fryzur XXL i trendów na przyszły rok.

Na targach zaprezentuje się także lubiana przez klientów marka MILA PRO, która zaprezentuje nowości produktowe w swojej ofercie.

Festiwal odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2017 r. w Katowicach, w obiekcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego (pl. Sławika i Antalla 1; obok Spodka).

Fale Loki Koki znajdziecie na stoisku nr 71.

17 edycja targów fryzjerskich Hair Fair – sprawdź szczegóły

Poniżej w skrócie możecie zobaczyć, co działo się na naszych stoiskach i pokazach podczas 16 edycji targów:

Facebook20
Google+20
http://falelokikoki.pl/aktualnosci/odwiedz-nas-na-targach-hair-forum-w-katowicach">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail