Zapraszamy na otwarcie nowego sklepu w Bydgoszczy
Zapraszamy na otwarcie nowego sklepu w Bydgoszczy

Zapraszamy na otwarcie nowego sklepu w Bydgoszczy

Świętuj z nami otwarcie nowego sklepu Fale Loki Koki w Bydgoszczy przy ul. Stary Rynek 13! Zapraszamy już dziś do zakupów i skorzystania z promocji, którą przygotowaliśmy dla Was z tej okazji.

W naszym nowym sklepie w Bydgoszczy od 21 czerwca czeka na Was wiele atrakcji: badanie włosów mikrokamerą, konsultacje fryzjerskie, a także konkursy, promocje i poczęstunek.kamera

Odwiedź nasz nowy sklep w dniach 21-23 czerwca w godzinach 11-19 i skorzystaj z bezpłatnego badania kondycji włosów z zastosowaniem nowoczesnej mikrokamery. Urządzenie to powiększa obraz 200-krotnie, co pozwala określić rodzaj i kondycję zarówno włosów, jak i skóry głowy. Nie zwlekaj więc i skorzystaj z badania! Wysłuchaj indywidualnej porady naszego eksperta i wybierz dla siebie najlepsze profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów.

 

kosmetyki_popSkorzystaj z naszej promocji na zakup poleconych przez eksperta kosmetyków. W dniach 21-30 czerwca otrzymasz 25% rabatu na cały asortyment z oferty detalicznej!

W naszych sklepach znajdziecie profesjonalne kosmetyki, akcesoria i sprzęt do włosów, dzięki którym pielęgnacja i stylizacja włosów będzie wyjątkowa. Marzysz o pięknych i zdrowych włosach? Sięgnij po zestawy profesjonalnych produktów, które dzięki unikalnym, specjalistycznie wypracowanym składnikom i formułom zapewnią Twoim włosom wyjątkowe piękno.

 

zarembaTylko 21 czerwca 2017 w godz. 11:00–15:00 masz okazję spotkać się
z mistrzynią świata we fryzjerstwie

Joanną Zarembą-Wanczurą

która udzielać będzie indywidualnych porad fryzjerskich.

 

 

 

 

Zapraszamy do nowego sklepu w Bydgoszczy:

ul. Stary Rynek 13

85-105 Bydgoszcz

tel. 667 159 686

tel. 52 340 64 04

e-mail: bydgoszcz2@grupa.polwell.pl

Godziny otwarcia:

pn.–pt. 11:00–19:00

sob. 11:00–14:00

Facebook20
Google+20
http://falelokikoki.pl/aktualnosci/nowy-sklep-bydgoszcz">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail