Nowa linia kosmetyków do stylizacji Decode od Montibello
Nowa linia kosmetyków do stylizacji Decode od Montibello

Nowa linia kosmetyków do stylizacji Decode od Montibello

Marka Montibello zaprezentowała właśnie zupełnie nową linię produktów do stylizacji DECODE. Znajdziecie w niej kosmetyki lekkie, łatwe w aplikacji, o wyjątkowych zapachach. Nowościami produktowymi są m.in. spray z sola morską, żel w sprayu, czy suchy szampon. Dodatkowo marka Montibello wprowadziła serię kosmetyków specjalnie dedykowaną dla mężczyzn.

Czym jest DECODE? TO WIĘCEJ NIŻ EFEKT KOŃCOWY – TO POCZĄTEK…

DECODE to nowe podejście do tworzenia efektów końcowych fryzury. Elastyczne akcenty końcowe, które można dostosować do czasu i oczekiwań każdej osoby.

Nowa linia produktów do stylizacji stworzona specjalnie po to, by dać Ci swobodę wyrażania osobowości klienta poprzez wyjątkową fryzurę. Wyrafinowanie, tajemnica, bunt, nieodparty urok, szaleństwo, świeżość – z DECODE wszystko jest możliwe.

PONIEWAŻ WOLNOŚĆ EKSPRESJI NIE ZALEŻY OD PŁCI, DECODE OFERUJE RÓŻNE PRODUKTY, ZAPROJEKTOWANE PO TO, BY STWORZYĆ WIZERUNEK NOWOCZESNYCH KOBIET I MĘŻCZYZN.

Produkty te są specjalnie dostosowane do wszystkich potrzeb włosów, a ich konsystencja i skład zostały tak opracowane, by spełniać Twoje pragnienia metamorfozy wizerunku i ułatwiać proces jego kreacji. DECODE to wszystko, czego potrzebujesz, by zyskać prawdziwe doświadczenie.

 

LINIA DECODE SKŁADA SIĘ Z PIĘCIU KOLEKCJI: Volume, Curl, Texture, Smooth, Finish.

 

texture-men-product-group-packshotLinia CurlLinia FinishLinia VolumeLinia Smooth

FORMUŁA ZAPEWNIAJĄCA WYJĄTKOWĄ PIELĘGNACJĘ WŁOSÓW ORAZ WYSOKIEJ JAKOŚCI EFEKTY, OBEJMUJE:

1/ Zatrwian i Sea Satin. Połączenie innowacyjnych składników aktywnych pozyskiwanych z halofitów – roślin, które rosną w ekstremalnych warunkach i wykazują niezwykłą zdolność przystosowania się do trudnego środowiska. Zatrwian i Sea Satin zapewniają EFEKT POTĘŻNEJ BARIERY CHRONIĄCEJ WŁOSY PRZED ZANIECZYSZCZENIAMI.

2/ Polimery odznaczające się stabilnością termiczną, ABY CHRONIĆ WŁOSY PRZED SZKODLIWYM DZIAŁANIEM WYSOKIEJ TEMPERATURY przy korzystaniu z suszarki i lokówki, a także poprawić strukturę i kondycję włosów.

3/ Doskonały filtr przeciwsłoneczny, aby CHRONIĆ WŁOSY PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM i zachować ich doskonałą kondycję.

4/ Witaminy i aktywne odżywki nawilżające o składzie podobnym do składu naturalnych substancji nawilżających włosy, aby pielęgnować je od środka.

5/ Różną konsystencję produktów, dostosowaną do każdej potrzeby i rodzaju włosów. To idealnie dopasowana, zróżnicowana oferta pozwalająca stworzyć pożądaną fryzurę.

6/ Wyjątkowe, zróżnicowane zapachy, które pozwalają zapewnić niezwykłe, przyjemne doznania.

Produkty, która są łatwe w użyciu i przynoszą wspaniałe efekty, pozwalając Ci używać kreatywności i wyobraźni

bez żadnych ograniczeń.

Poznaj całą linię produktów DECODE

Facebook20
Google+20
http://falelokikoki.pl/aktualnosci/nowe-kosmetyki-stylizacja-decode-montibello">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail