Nagroda InStyle dla Prostownicy 103 Fale Loki Koki!
Nagroda InStyle dla Prostownicy 103 Fale Loki Koki!

Nagroda InStyle dla Prostownicy 103 Fale Loki Koki!

Mamy przyjemność ogłosić, że Profesjonalna prostownica do włosów INFRARED N°103 premium została nagrodzona w konkursie kosmetycznym BEST BEAUTY BUYS 2017 magazynu InStyle! Jest to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów na polskim rynku.

ok_8bbburzadzenia-beautyeg5

 

Profesjonalna prostownica do włosów INFRARED N°103 premium to urządzenie, które prostuje i wygładza włosy, jednocześnie je odżywiając. To za sprawą promieniowania podczerwonego, które:

  • odbudowuje i nawilża oraz poprawia strukturę i elastyczność włosów
  • chroni kolor włosów farbowanych i zwiększa odporność łuski na uszkodzenia mechaniczne.

Ponadto zastosowana w urządzeniu nanocząsteczkowa technologia antybakteryjna zapewnia świeżość prostowanych włosów. Podwójna płytka zapewnia równomierne rozłożenie ciepła, co ułatwia i przyspiesza zabieg prostowania.

Jedenaście ustawień temperatury od 130 do 230°C umożliwia jej dostosowanie do kondycji i rodzaju włosów. System szybkiego nagrzewania oraz odzyskiwania ciepła zapewnia komfort pracy, a bezpieczeństwo gwarantuje funkcja auto-wyłączania, które następuje po 72 minutach przerwy w użytkowaniu. Wygodę i standard pracy poprawia obrotowy kabel oraz wieszak, który służy do przechowywania nagrzanego urządzenia. Dzięki Profesjonalnej prostownicy INFRARED N°103 stylizacja włosów jest szybka i efektowna.

Cena: 299zł

Produkt dostępny w sieci sklepów Fale Loki Koki.

 

mapa

Nasze sklepy

Facebook20
Google+20
http://falelokikoki.pl/aktualnosci/nagroda-instyle-dla-prostownicy-103-fale-loki-koki">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail