Dołączamy do akcji „Dwie godziny dla rodziny”
Dołączamy do akcji „Dwie godziny dla rodziny”

Dołączamy do akcji „Dwie godziny dla rodziny”

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną wartością dla naszych pracowników jest rodzina. Dlatego niezwykle miło nam poinformować, że 15 maja 2018 nasza firma ponownie bierze udział w ogólnopolskiej akcji DWIE GODZINY DLA RODZINY, która promuje Międzynarodowy Dzień Rodzin w Polsce.

W związku z akcją „Dwie godziny dla rodziny” nasze sklepy w dniu 15 maja mogą być czynne o dwie godziny krócej.

Akcja Dwie Godziny dla Rodziny jest kampanią społeczną na rzecz głębokich relacji rodzinnych, aby być razem, a nie „obok siebie”. Rodzina jest ważna dla każdego z nas, jednak przy dzisiejszym tempie życia być może nie poświęcamy jej tyle czasu ile byśmy chcieli. Założeniem akcji jest zatem refleksja nad relacjami rodzinymi, również tymi międzypokoleniowymi.  Akcja ta jest ściśle związana z obchodzonym 15 maja Międzynarodowym Dniem Rodzin ustanowionym przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

Tematem przewodnim tegorocznej akcji jest GRY i ZABAWY POKOLENIOWE. Pamiętacie jeszcze zabawy w klasy, podchody czy kapsle? Zachęcamy do odwiedzenia strony http://2godzinydlarodziny.pl/gry-i-zabawy-pokoleniowe/, na której znajdziecie przykłady zabaw z dawnych lat 🙂

Więcej o akcji dowiecie się na stronie: www.2godzinydlarodziny.pl

Znajdź swój najbliższy sklep i skontaktuj się z obsługą, aby sprawdzić godziny pracy sklepu w dniu 15 maja:

mapa

 

Facebook20
Google+20
http://falelokikoki.pl/aktualnosci/dolaczamy-do-akcji-dwie-godziny-dla-rodziny">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail