Dbamy o włosy wszystkich Polek i Polaków
Dbamy o włosy wszystkich Polek i Polaków

Dbamy o włosy wszystkich Polek i Polaków

Zapraszamy na darmowe badanie trychologiczne skóry głowy i włosów dla wszystkich w całej Polsce. To pierwsza tak duża bezpłatna akcja związana z pielęgnacją włosów w kraju! Przyjdź do najbliższego sklepu Fale Loki Koki w dniach 15-30 września i przebadaj kondycję skóry głowy i włosów. Wysłuchaj indywidualnych porad, dowiedz się wszystkiego na temat właściwej pielęgnacji oraz dobierz najlepsze dla siebie profesjonalne kosmetyki fryzjerskie z rabatem 50% na drugi produkt.

 

W trosce o Wasze włosy postanowiliśmy umożliwić wykonanie eksperckiego badania trychologicznego za darmo w Waszych najbliższych sklepach Fale Loki Koki w całej Polsce. Naszym celem jest poprawa stanu zdrowia włosów i skóry głowy naszych klientów poprzez badanie oraz edukację dotyczącą ich pielęgnacji.

kamerka_kosmetyki

Ocena kondycji włosów oraz określenie ich cech charakterystycznych bywają czasem kłopotliwe. Jest to natomiast niezbędne do tego, by dobrać do nich najlepszą codzienną pielęgnację oraz zapewnić im właściwe produkty do stylizacji. W przypadku wątpliwości rozwiązaniem jest wykonanie badania włosów za pomocą mikrokamery. Pozwala to na ocenę stanu skóry głowy, stopnia jej zanieczyszczenia, gęstości włosów oraz mikrokrążenia skóry głowy. Badanie mikrokamerą jest bezbolesne i nieinwazyjne – do powierzchni skóry głowy przykłada się jedynie mikrokamerę.

 

 

wlosy_kolko

 

Bezpłatne badanie kondycji włosów i skóry głowy w sklepach Fale Loki Koki wykonywane jest z zastosowaniem nowoczesnej mikrokamery, która umożliwia przeprowadzenie analizy na żywo za pomocą wysokiej jakości monitora HD. Zarówno badający, jak i badany, na bieżąco obserwują obraz pojawiający się na ekranie.

 

kolko

 

Wymienne końcówki optyczne, które posiadamy, umożliwiają szybką i szczegółową ocenę skóry i włosów oraz ich niedoskonałości.  Możemy wykonać badanie soczewką powiększającą obraz 200-krotnie, co pozwala nam określić rodzaj i kondycję zarówno włosów, jak i skóry głowy. Dzięki zastosowaniu soczewki fluorescencyjnej możemy zaobserwować proces wytwarzania sebum na skórze głowy i ewentualne problemy z tym związane. Końcówka makro pokazuje nam obszary przerzedzenia włosów i łysienia.

 

Dzięki informacjom uzyskanym od naszych ekspertów podczas badania dowiesz się, jaki jest typ Twoich włosów i skóry głowy oraz jak prawidłowo je pielęgnować, aby były piękne i zdrowe.

Wszystkie nasze sklepy są wyposażone w profesjonalne mikrokamery, dlatego po kilku tygodniach stosowania zaleconych produktów nasi klienci mogą poddać się ponownemu badaniu tym urządzeniem, aby ocenić skuteczność zaleconej pielęgnacji i stylizacji.

Kup taniej!

Skorzystaj z promocji na zakup poleconych przez eksperta kosmetyków. W dniach 15-30 września otrzymasz 50% rabatu* na drugi zakupiony produkt do stylizacji i pielęgnacji włosów z oferty detalicznej dostępnej w sklepie marek: Artego, Kemon, Montibello, Mila, Davines oraz Clubman Pinaud!

W naszych sklepach znajdziesz profesjonalne kosmetyki, akcesoria i sprzęt do włosów, dzięki którym pielęgnacja i stylizacja włosów będzie wyjątkowa. Marzysz o pięknych i zdrowych włosach? Sięgnij po zestawy profesjonalnych produktów, które dzięki unikalnym, specjalistycznie wypracowanym składnikom i formułom zapewnią Twoim włosom wyjątkowe piękno.

Odkryj radość z posiadania pięknych i zdrowych włosów z Fale Loki Koki!

Znajdź sklep Fale Loki Koki w Twoim mieście i skorzystaj z promocji:

mapa

Nasze sklepy

*REGULAMIN PROMOCJI

 

Facebook20
Google+20
http://falelokikoki.pl/aktualnosci/darmowe_badanie_trychologiczne">
Twitter20
email marketing powered by FreshMail
 

email marketing powered by FreshMail